Skúsenosť so spoločnosťou N&N

domcapk
31. aug 2018

Ahojte prijali ma do tejto firmy a rada by som si prečítala nejaké skúsenosti či je plat taký ako mi šéf povedal a podobne veci ak máte niekto skúsenosť prosím podelte sa

liz_lemon
31. aug 2018

@domcapk raz tu o tom bola debata, ze je to odrb

marusia12
31. aug 2018

@domcapk poistovňa? 😀

domcapk
autor
31. aug 2018

Práveže neviem hovorili mi na pohovore že administrativna práca s cennými papiermi

nietzsches
31. aug 2018

Lutujem firmu uz teraz ze prijala cloveka ktory chodi s takymito otazkami na MK.

liz_lemon
31. aug 2018

@marusia12 nemyl si NN a N&N

domcapk
autor
31. aug 2018

@nietzsches a tu ľudia akože nemajú skúsenosti s prácou? Bože ty si tuhá...

marusia12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marusia12
31. aug 2018

@liz_lemon obe firmy sú na jedno kopyto... Minimálna mzda a zvyšok ak si zarobíš... ešte nejaké otázky?

liz_lemon
31. aug 2018

@marusia12 NN poistovna je medzinarodna etablovana firma, a henta druha je nejaky podvod

marusia12
31. aug 2018

@liz_lemon etablovana 😀 Som si cvrkla...

lulu4
1. sep 2018

@domcapk NN je byvale ING, na Slovensku ostalo poistovnictvo, dochodkovy pilier II. a III., kedysi to bolo aj bankovnictvo, je to holandska spolocnost, nie je tam praca len o tom, ze sa stanete financnym poradcom a musite si nahanat klientelu a ponukat im produkty, samozrejme maju aj rozne administrativne pozicie, tazko povedat na aku ste sa hlasili. Len si NN nemylit s N&N to netusim aka je spolocnost

monika_k
1. sep 2018

@lulu4 NN isto nieje byvala ING.... NN je Nationale Nederland... venuju sa cisto poistkam, v holandsku celkom rozsirena

sandri
1. sep 2018

@monika_k ING mala kedysi banku, poistovnu a dochodky. Banka zostala pod nazvom ING, zvysok sa premenoval na NN. Cize ano, je to byvala ING.
Firmu N&N nepoznam.

monika_k
1. sep 2018

@sandri tak jedine tak... lebo samotna ING existuje stale.... dakujem za lepsi rozhlad v tomto

lulu4
1. sep 2018

@monika_k pracovala som tam dost vela rokov, takze je to urcite tak, presne ako pise sandri je to, premenovali sa

evittam
1. sep 2018

@domcapk Teba prijali do zamestnania a nevieš co budeš robit,kde a za aký plat?

vercaveroveronika
15. mar 2019

Ahojte. Práve idem odtiaľ. Náplň práce bola úplne iná ako mi povedali na pohovore. Našťastie som odtiaľ zdrhla skôr ako som podpísala zmluvu. Je to firma kde celý deň vyvolavate ľuďom a vnucujete im akcie. Celý deň telefón prilepený pri uchu a pokiaľ tak ako ja máte chrbtovú kosť tak nad touto prácou ani nerozmýšľajte. Nieje to NN ako tá poisťovna je to úplne iná firma. Síce dávajú predstavu krásneho platu a zárobkov vo forme bonusov lenže tie bonusy máte práve za získaných klientov. Je to celé zle

miska995
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mike123
3. máj 2019

N&N su podvodnici, stale otravuju a chcu zhodnotit vase peniaze, ale nemaju ani zakladne vedomosti ako to docielit, cely ich koncept prirovnavam k predaju hrncov alebo nekvalitnych vyrobkov Herbalife, pre tych co tam chcu pracovat, budete otravovat ludi od rana do vecera za minimalku, je smutne, ze v dnesnej dobe este nieco taketo funguje.

zuzkalach
20. feb 2020

NN a N&N sú naozaj 2 odlišné spoločnosti . S N&N mám naozaj len tie najhoršie skúsenosti. Na pohovore Vám nasľubujú super plat benefity výborný kolektív...Nakoniec skončíte s telefónom pri uchu a klamete ľudí ako im zhodnotíte ich peniaze. Vydržala som tam skoro 10 minút a zutekala som ešte s kolegyňou , ktorú prijali. Nedajte sa oklamať. Je to tam celé zlé.

anikamf
18. máj 2020

@lulu4 Zdravím, mohla by som sa spýtať na nejaké podrobnosti ohľadom práce v spomínanej NN životnej poisťovni? Ďakujem.

heidi4
7. dec 2020

Baby, ktore ste tam aj fyzicky boli a mate skusenosti, ta firma nahodou "neposobi" na Trnavskej ulici 50/B, BA a mam aj pocit, ze je aktualne len nenapadne premenovana - teda vystupuje uz pod inym menom? 🙂 Dakujem.

anikamf
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bungalov122
9. nov 2022

N&N som posobil ca 2 mesiace, skončil som s telefónom pri uchu a musel som stále volať dookola živnostníkom a firmám a hovoriť im dokiaľ mi nezložia telefon o firme a o super zárobku na burze. Chcel som si to vyskúšať na sebe investoval som cez nich a prerobil som