Skúsenosti s prácou v Crystal call

majuskovci
31. aug 2013

Nemáte niekto skúsenosti s prácou pre call centrum Crystal call?Zaujímalo by ma aká je to práca,či je vhodná i popri MD a či sa dá s tým privyrobiť.Majú stále inzeráty tak by ma to zaujímalo.Proste ak máte tak Vaše skúsenosti.Ďakujem

squishy
31. aug 2013

Co som pocula, nic moc. Platia (zevraj) od vykonu, t.j. obvolavas, cosi ponukas, ak predas, dostanes zaplatene, ak nepredas, smola, nedostanes nic. Tieto info mam vsak len od znamej, nemam ich overene priamo v CC, tak si tam skus prip. zavolat a poinformovat sa.

jajus28
31. aug 2013

Ahoj ja som robila chvilku, ano zalezi ci si na kampani platenej na hodinu, alebo od vykonu tj. predanych veci. Ak sa v tom najdes a budes sikovna a chytis dobru kampan da sa privyrobit, no clovek musi mat dobru hubu a nic si s tych ludi nerobit, lebo najdu sa vseliaky vynadaju, zlozia adt. Ale aj sa nasmejes, casom popri tom uz citas aj casopis hehe, nikdy nezabudnem som volala a zdvihol mi to maly chlapcek: tetaaa maminka je na zaaachode, kaka pockajte dam vam ju mamiiii...😉

jana121212
31. aug 2013

ja som tam kedysi davno mala brigadu (v bratislave), tak neviem ci sa nieco nezmenilo. mne ta spolocnost prisla dobra a podobna ako vacsina tychto telefonnych centier. platit mi platili kolko mali, kazdu hodinu alebo kazde dve sme mali 10 minutovu prestavsku a pocas dna ak sme prisli na viac hodin, tak sme mali aj 0,5h neplatenu prestavku. ale pocula som aj o jednom centre na A, ktore neplatilo ludom, stale malo inzeraty na profesii a ludia nedostali zaplatene. skor sa zamysli ci chces tuto pracu robit. vela ludi neznasa telefonnych operatorov, nadava na nich a vynada im do telefonu. ale za skusku nic nedas, ak sa ti nebude pacit, tak tam nebudes pracovat. ja som bola platena od hodiny, trebalo splnit urcity pocet telefonatov za tu hodinu. ak som nesplnila, tak ma veduca upozornila. ona nas aj pocas telefonovania mohla pocuvat na jej pocitaci a potom nam hovorila, co robime zle. takze je dolezite, akeho veduceho mas. a velmi vela zalezi od toho, aku kampan dostanes a podla toho sa k tebe ludia aj spravaju. ak niekomu oznamujes, ze vyhral listky na koncert, tak sa k tebe sprava inaksie ako ked mu volas, ci nechce poistit auto. tie kampane su rozne. mozes ponukat nejaky financny produkt a volat ludi na stretnutie s poistovakom alebo mozes robit prieskum o radiach, pripadne o vyzive obyvatelstva alebo o kozmetike, ktoru ludia preferuju. celkovo politicke a financne veci su dost neprijemne, ludia sa o nich nechcu rozpravat a mozu byt hnusni, tak s tym treba ratat. najvacsia vyhoda tejto prace je, ze si ju pomerne lahko najdes. za nevyhodu povazujem to, ze sa musis predstavovat tvojim menom

carolitos
1. sep 2013

ahojte, som chlap 😀 a potreboval by som pomoct neviem sa tu zorientovat, pomoze mi niekto? dakujem...Karol

verra66
5. sep 2013

viete mi niečo napísať aj k HR pozíciam? konkrétne HR asistent, ale aj tak všeobecne, ako je to v manažmente tejto spoločnosti...keď tak aj IP.

nhh
18. okt 2013

Je to najhorsie akoze call centrum sa to nazyva. Z nulovej pozicie robia honorum. Vymielanie mozgov, recitovanie jak papagaje, osocovanie, atmosfera ako v skolke, pit len z flasticky alebo z uzavretej nadobky, ked zacne horiet pc, tak je potrebne zavolat veducu...hm... ako som spominala pozcia pre deti, podradnej urovne robia honorium ako pocta ze su laskavy a zlutuju sa nad tebou..hm.... hm.....no na slovensku necakaj nic co uz... najhorsia skusenst aka moze byt....je mi z toho svinstva na zvracanie... V TN jedna blondina a jedna cernovlasa- tie akoze veduce s max SS a idu ucit, blodina sa poprechadza, snobsky si sadne na stolicku a pocuva ako telefnojes... co povedat.. ak chces predavat ziletku, prosikat o danie suhlasu na predaj dakeho katalogu ci predavat staru knihu ohladom zdravia co ani dochodcovia uz nechcu kopovat...... ak mas Zakladnu skolu a si totalne bez penazi.. i ked extra zarobok nerataj... je to uzcasna pozicia pre teba.... nezabudaj nesmies povedat svoj nazor ak chces dlhsie zotrvat!!!!!!!!!!!!!!!!!

nhh
23. okt 2013

@nhh dokonca som nedostala ani zaplatene.
zdravim,

pracovala som v Trencine, zial ani mzdu mi nevyplatila, z troch dni sa stal jeden den. Dokonca robil vsetko, aby ma vystvali, rozne podrazy, nascvhvaly a vysmechy. Dokonca su v zozname neplaticov.......http://dlznik.zoznam.sk/socialna-siet/spolocnos... som sa na statne organy.........Vyhnite sa bande podvonikov......Ak mate podobne skusenosti, dajte mi vediet, viac staznosti, lepsi vysledok.... na SLovensku plati, pravo je na strane podvodnikov,nie spravodlivosti, teda neverim v pravdu, kedze ony maju peniaze a budu podplacat, ale ked sa spoja viarei s rovnakymi ci podobnymi skusenostami, tak mozno iskricka vzblkne

denisaxall
11. aug 2014

Robil som tam, nieco mi to aj dalo, ale love nie heee, viac ma stali nakladyy na cestovne a stravu ako som zarobill.. Inac Ta čiernovlassa velka sa chova povrchne a ako by bola niečo viac ako ostatny ale vnutri je to male zranitelne dievčatko kt. si na podriadenych lieči komplex... asi velrybii komplex... a Ada ta sa iba za nu vleče..... Fluktuacia akože največia na svetee, zčasti kôli ´´šefkam´´ SV a aj kôli tomu mini platu.. No jednoducho neodporučam ani tam isť to skušať.... To račej aktivačne praace heheehh... Pišem o CC pobočka TN

adka331
27. okt 2014

Brigádovala som tam a každému jednému poradím, nech tam NIKDY nejde, ani len na pohovor, ani na školenie. Už len preto, že drahá Monika Mikolášková spolu s vedením stále mení pravidlá (mesiac som pracovala- 3x zmenili pravidlá) a navyše ma aj zle vyplatili. Stále im volám, píšem, mailujem, niekoľkokrát som sa tam už aj sama bola, stále to odkladali, Monika už ani nereagovala na telefonáty a SMS a pri náhodnom osobnom stretnutí nebola schopná ani pozdraviť, len ZAKLAMALA, že peniaze mi poslali. Žiadne mi samozrejme neprišli (a to by po 3 mesiacoch už mohli), opäť som jej písala, aby mi poslali potvrdenie o transakcii, odozva žiadna, potvrdenie neprišlo. Takže môj záver? Crystal Call, nech už je ich majiteľom ktokoľvek, je len spoločnosť s bandou nespoľahlivých okrádačských ľudí, ktorý sú afektovaní, neochotní, nepriznajú si svoju chybu a všetko zlé hodia na chudákov zamestnancov (telefonujúcich ľudí), ktorí naozaj za nič nemôžu.

adka331
27. okt 2014

@denisaxall Čiernovlasá veľká je Monika Mikolášková, najarogantnejšia žena, akú som mala možnosť stretnúť 🙂

tintuss
5. nov 2014

Ja som robila tiež v tejto spoločnosti, ale v Topoľčanoch. Musím povedať, že v živote sa tam nechcem vrátiť a ani nikomu neodporúčam sa tam dostať. Ja som robila na ZSE a keď bolo veľa hovorov a padal im SF (čiže dostupnosť na linke) robili ako nepríčetní. Na toaletu, obed, vodu sme mohli pekne zabudnúť niektorí sa dostali na obednú pauzu až po 6 - 7 hodinách. Keď sme si spracovávali zmluvy na diaľku nás prepínali do režimu online aby nám prišiel hovor, že spracovávať si budeme potom. Lenže kedy potom keď bolo toľko hovorov že sa nedalo ani dvíhať nie ešte spracovávať. Dokonca vsupovali do hovorov. Predstavte si že voláte a zrazu počujete hlas ,,rýchlo to ukonči šup šup povedz jej toto a hento" Samozrejme zákazník na druhej strane linky ho nepočul ale my sme vyzerali ako debili keď sme sa zrazu uprostred rozhovoru zastavili. Čo sa týka vedenia nemajú absolútne šajnu ako sa chovať k podriadeným. Tie komunikačné školenia, ak ich tak môžem nazvať, boli totálne úbohe. Veď niet sa čomu čudovať keď si do vedúcich pozícii majiteľ podosadzoval kamarátov, ktorý majú ledva základnú školu dokončenú. Dokonca tam zamestnancov považujú za kusy. No hnus odvtedy sme tú firmu nazvali ,,CALLCENTRÁK". Inak tam je úplne normálne keď jeden človek volá aj 4 kampane, aby nemuseli platiť viacerých zaplatia iba jedného. A takto sa šetrí potom sa majiteľ vyváža každý rok na inom luxusnom aute.

zuzka0033
5. nov 2014

ako ja sa musim len smiat ked to citam.hej ta ciernovlasa velka je mozno povrchna.ale nemala som s nou skusenost.ked sme sa stretli niekde v kuchyni vzdy pozdravila,ale ta druha zirafa cernovlasa co je tam pod ktorou som robila ja na infolinke bol iny brutus.nic horsie som nezazila ako ona.hrala sa tam na nejaku nadriadenu timliderku ale nic ine sme nepoculi ked sme nieco zle urobili,iba to ze sme polena.poleno sem,poleno tam.neviem ci ma vobec ucnovku.vyjadrovanie hrozne,len hukat vedela a ponizovat pred vsetkymi.a to s tym logovanim a vstupovanim do hovorov a robeni zmluv po hovoroch ani nekomentujem.nikdy v zivote,hnus

ivka8479
6. nov 2014

Baby, neviem čo urobit, volali ma na pohovor, aj sa mi na druhý den ozvali, že splnam podmienky, len mne sa to moc nepáči, neviem čo urobit, samé negat. recenzie...

eeffka
6. nov 2014

@ivka8479 mas nejaku inu pracu? ak nie chod a vyskusaj
tieto recenzie ti otvorili oci aby si sa nebodaj necitila ty divna...
ak by som pracu nemala skusila by som, ak by som mala a hladala lepsie tak by som neriskovala zmenu za toto

ivka8479
6. nov 2014

Ja som robila už predtým 3,5 r v call centre, tak viem ako to chodí...vtedy som si povedala že už nikdy viac 🙂...ale žial, nemám zatial nič iné, neni si z čoho vyberať...ale ked čitam recenzie, aj som počula len negat. reakcie od byv. kolegýn, ktoré tam vydržali asi mesiac...malý zárobok, prac.doba uplne zla, niekomu aj nezaplatili kolko slubovali...vraj nasleduju najprv 2-3 týždne školení...možem ukončit prac. pomer počas školení bez pokuty?

smaztesavpekle
21. nov 2014

Neodporúčam ísť ani LEN na pohovor do call centra v TOPOĽČANOCH.Je to HNOJj!!!!!!Také curvy ako sú tam,nie sú asi nikde,ani v TN!!!!!Presne ako tu už bolo povedané,že robia s ľuďmi ako s kusmi,ponižujú ich,majú ich za handry,odrbávajú na platoch a všetci operátori,ktorí robia na ich hnilé, osraté rite,dostanú omrvinky.Robia si tam sami funkcie a nadžgávajú si kontá za prácu operátorov!!!!FUJ,HUMUS!!!!!!NEVÁŽIA SI,ZE OPERATORI NA NICH ROBIA,ponižujú ich debilnými tréningami,ktoré robí tá preafektovaná,už na prvý pohľad NESYMPATICKA,ale "strašne dôležitá" Beata.Robí z nich úplných debilov ako VŠETCI"NADRIADENI"!!!A mladučká Michael?!?Tá tam tiež bola protekčne dosadená a po mesiaci povýšená do funkcie,pritom blbá jak buttalo,ale ksichtí sa však,ako veľká vedúca!!!Veď ako môže byť taká 24ročná NESCHOPNá šťanda nadriadenou???!!!Taký je tam veru HNOJ!!!!Po týždni,po dvoch zdupkáte,možno aj skôr.Jedna mladá, ambiciozna operátorka odišla po 2 týždňoch,výpoveď išla podať rovno z "povestného tréningu"-ako to tí podvodnícki dementi nazývajú.A vyslovene povedala,že odchádza kvôli Beate,lebo idiota zo seba robiť nenechá a tie jej priblblé panovačné reči viac počúvať nebude.Mala úpnú pravdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ako prišla Beáta k tej ZBYTOČNEJ funkcii,ktorú drvivá väčšina operátorov NENáVIDí?Cha,ani sa nepýtajte.Dalo by sa popísať o všetkých,ale strata to času.....verte však,že keby to tí DEMENTI z TOPOLCIANSKEHO výkall centra čítali,prd by si z toho robili,lebo im zálež í LEN na tom,aby si nabili na úkor operátorov kontá.Ak chcete byť sami sebou a nechcete byť ponižovaní ako soplavé deti,O B I Ď T E v ý k a l l c e n t r u m v Topoľčanoch tým najväčším oblúkom!!!!!!!!!!!!!

noveinfo
28. nov 2014

🙂 🙂 🙂

noveinfo
28. nov 2014

FEFE:No jak tak čítam divčatá,chcem sa opýtať ja vás: Zamysleli ste sa niekedy nad sebou??? Dali ste si otázku,aký som vlastne človek ja??? Lebo ja som pracoval v crystalcal TO a mam len dobré skúsenosti,
vždy sa snažili mi pomôcť a dosť ma naučili,veľa vecí využívam v terajšej práci-dôvod ukončenia v TO-zmena bydliska do iného mesta v SR inak by som tu určite pracoval.Dôležité je či máte KAPACITU V HLAVE a chuť učiť sa nové veci, ak ste stále UFRFLANÍ a NEGATÍVNI a máte tendenciu NONSTOP OHOVÁRAŤ iných,bez toho aby ste sa pozreli sami na seba tak túto prácu určite nemôžte vykonávať. Čo sa týka výplaty vždy mi vyplatili dohodnutú mzdu ako sme sa dohodli ak bola moja práca urobená ako bolo treba,takže vy ste asi nerobili to čo vám bolo dané asi preto vám nezaplatili,že nemali za čo,to je normálne aj v iných firmách.
Ja odporúčam vyskúšať: POZOR však IBA normal people.

romanovic
28. nov 2014

@noveinfo ty si z HR Crystal Callu a dostal si za úlohu trochu opeknit zamestnávateľa, však?! 😀

zuzkatko
29. nov 2014

Nie každý je nespokojný ja tam pracujem už rok a páči sa mi konkrétne na pobočke v TO .
Ja byť menovanými v tomto fóre podám trestné oznámenie za očierňovanie a urážky .
Čo sa týka spomenutých vo fóre napr. Beáta a Michaela nikdy som nemala problém ani s jednou .

nela2311
10. dec 2014

HNUSNÁ OJE......KÁ FIRMA. Za tri týždne mi zaplatili 48 Eur, asi tak...Keby som vedela, ani tam nejdem.....

lisiar
16. mar 2015

Ja som pracoval v Crystal Call v Trenčíne, no ja som bol veľmi spokojný. Dochádzal som z BN a aj tak sa oplatilo. Kto je komunikatívny typ, môže si privyrobiť. Ja som to bral ako dočasnú brigádu a mne to veru pomohlo, keďže som bol bez práce. Neočakávajte veľké príjmy, ale je to lepšie ako sociálka.

vera081
14. apr 2015

Nemáte niekto skúsenosti s prácou pre call centrum v Prešove ? Dakujem za odpovede 🙂 🙂

543117
16. apr 2015

@nhh .....uplne presneeee

vera081
16. apr 2015

ta firma je na Floriánovej 6 a názov formy je call centrum - telesales spoločnost Mr. CALL s.r.o..

milan1964
3. máj 2015
milan1964
3. máj 2015

Ahojte,
trocha citam vase komentare a som dost prekvapeny z vasich skusenosti,
pracujem cez 15 rokov pre velku medzinarodnu financnu spolocnost,mame volne miesto asistenta obchodnika,ktory tiez aj vola cudzim ludom a dohaduje s nimi stretnutia pre obchodnika,tu vieme dat odmenu 500,- samozrejme v zavislosti od dohodnutych a uskutocnenych stretnuti,ked sa tento asistent uchyti, sam sa moze stat po zauceni obchodnikov a ten ma 1000,- mesacne,samozrejme je to za vykon,za predaj,nielen za sedenie v kancelarii.
Kto ma zaujem moze sa ozvat,ti ludia ktori maju aspon 3 mesacnu skusenost s aktivnym telefonovanim,dosahuju vysledky,maju u nas vyhrané.

Milan

zuzkatko
3. máj 2015

@milan1964 ako všade.... pekne spievajú keď vtáčka lapajú 😀

543117s
29. máj 2015

@nela2311
máš šťastie v istom slova zmysle, niektorí kolegovia mali výplatu ešte nižšiu...5 e, 15 e...a to si tam odmakali min. 8 hod denne 😀

543117s
29. máj 2015

@milan1964
ja som v CC odpracovala cca 4 roky, pretože ma tá práca bavila a vďaka neustálemu samovzdelávaniu som dosahovala super výsledky na ktorejkoľvek kampani...nakoniec som podala výpoveď, pretože pracovať v spoločnosti, ktorej tímlídri, supervízori, projektoví a iní manažéri majú priemerné IQ húpacieho koníka je veľmi náročné, komunikácia s nimi je vyčerpávajúca 😀, ale verím, že vo vašej spoločnosti je to iné a želám vám veľa nadšených zamestnancov 🙂 a super výsledky...