Slovenská pošta

rozalia89
28. aug 2023

Ahojte dámy, pracuje alebo pracovala niektora z vás na slovenskej pošte?🙂

1fifinka1
28. aug 2023

Ja pracujem

rozalia89
autor
28. aug 2023

@1fifinka1 prosím tá, na akej pozícii?
Je mi ponúknutá pozícia operatívny zamestnanec posty.

1fifinka1
28. aug 2023

@rozalia89 fiiha, a bez skúseností? Som priehradkovy zamestnanec plus doručovatelka, kumulovana funkcia. Pol dna sedím za priehradkou pol dna doručujem.

rozalia89
autor
28. aug 2023

@1fifinka1 budem sa mesiac zaucat na pošte.
Tak som sa tá chcela spýtať, máte aj benefity?

1fifinka1
28. aug 2023

@rozalia89 mesiac? No ja som tam 7 rokov a teda držím ti palce. Lebo je toho fakt veľa. Navyše stále budeš inde, stále budeš pendlovat po poštách. Nikde nebudeš doma. Baby si ale chvália, ak nemáš malé deti. Ja som na pošte spokojná. Benefity ti ale mali povedať keď si bola na pohovore.

rozalia89
autor
28. aug 2023

@1fifinka1 nepovedali veru, preto som sa chcela dozvedieť tu-zo skúsenosti.
Mám ísť možnosť robiť ešte do slsp. Kde má to velmi neláka, je tam obrovská fluktuácia.

zuzkaa1991
28. aug 2023

@rozalia89 tak bez skusenosti a praxe fakt pekne na taku poziciu je ovela narocnejsia ako priehradkovy zamestnanec operatívny musi ovladat od veducej az po doručovanie pozicie kedze vsetko zastupuje na som sa odvazila az po roku a pol ist na taku poziciu ;) ale.ak. mate skúsenosti poprípade ich školu mali by ste si zvládnuť

nelca84
28. aug 2023

@rozalia89 moje najoblubenejsie benefity - ubytovacie zariadenia za smiesne peniaze a sportove hry 👌 ale teda bez skusenosti rovno na operativneho zamestnaca... budes mat co robit

martinkatinka
28. aug 2023

Ja som pracovala. Po dvoch rokoch som uz nemala zaujem o predlzenie zmluvy. Niekto si chvali, ale veru ja nie. Svagrina robi presne tvoju poziciu. Ja uz by som tam veru nesla.

rozalia89
autor
28. aug 2023

Vďaka za vaše reakcie, postrehy. Veru, začínam byt na pochybách teraz 🙃
Myslela som, že to bude ľahšie ako ísť do banky.