Váš názor na prácu hostesky

jasha77
14. feb 2014

Zienky chcem sa spytat len tak zo zaujmavosti co si myslite o praci hostesky.Jedna moja znama ma zaujem toto robit.Tak aky mate na to nazor robila ste to niektora z vas?citala som kadeco aj negativne aj pozitivne tak ci sa tomu da verit.dik za kazdy nazor.

mokon
14. feb 2014

@jasha77 no asi by som zistila presnú pracovnú náplň 😉

zita19
14. feb 2014

@jasha77 Zavisi ci je to hosteska pre serioznu firmu na serioznom podujati alebo je to "hosteska". Treba si preverit aj firmu aj zmluva musi byt jasne napisana aj s naplnou prace.

sissy27
14. feb 2014

@jasha77 ak je to cez overenú agentúru, tak v pohode... žiaľ občas sa za prácou hostesky skrýva obyčajná prostitúcia...

mariuskaa
15. feb 2014

@jasha77 su renomované čisto modelingove alebo mix modeling a hostesing/promotérske agentúry je ich veľa. Treba googlovat, pozrieť na internete pre akých klientov pracujú.
Robila som okolo 8-10 rokov pre rozne M/H agentúry v Bratislave. Velmi dobre platovo popri skole.
Od Coneco, autosalón, po odovzdávanie cien, vianočné večierky rozne kultúrne podujatia, fashion shows, natáčanie reklám, alebo propagovanie nejakého výrobku. Stretla som veľa zaujímavých, známych ľudí od športovcov po prezidentov. Za toľko rokov som mala len jednu negatívnu skúsenosť. Inak samozrejme záleží od tvojho charakteru. Ked ho nemáš pevný su rozne nástrahy ktorým môžeš upadnúť ale nemusíš.

jasha77
autor
15. feb 2014

@mariuskaa a mozes dat nejaky konkretny typ na agenturi tu na SK nie v zahranici lebo sme spolu pozerli na nete a nevie sa rozhodnut tiez ma trosku strach aby to bolo naozaj seriozne

mariuskaa
15. feb 2014

@jasha77 v ktorom meste si?

jasha77
autor
15. feb 2014

@mariuskaa martin

lenuskakika
17. feb 2014

baby mate skusenost s firmou progresiv group bratislava pretoze na internete som nic nenasla dakujem

mariuskaa
17. feb 2014

Do google zadaj bud hostesingove agentúry
Alebo promotérske agentúry, pripadne promo agentúry
http://www.zoznam.sk/katalog/Sluzby-remesla/Hos...

V Bratislave som pracovala pre
Mw promotion,
Galaxy
Monarch
Exit bolo ich aspoň 20. Ak nájdem list dám neskor.
Ale neviem ktore stale fungujú. Každopádne je vytvorených aspoň 200 dalších.

Incheba predtym zamestanvala svoje vlastne hostesky (neviem ako je tomu teraz)
Na prvý rok som išla vačšinou pre Incheby na ďalši rok priamo pre klienta za trojnásobok co platila Incheba.
S niektorými firmami som takto išla na priamo a pracovala priamo s nimi veľa rokov.
Klienti týchto a iných agentúr:
Pfizer, Nestle, Slovan, Whirlpool, Expo, Beauty show, Fashion show, Procter and Gamble, Unilever, Palmolive, Jacobs, Mazda, Pirelli, Figaro, Jagermaster, Baileys, Johnnie Walker, Heineken, Agrokomplex, Nivea, Rimmel, Coty, Telecom, Pepsi, Master cards, Henkel, Wella, Carrefour, Sony, Tesco, Auto-salon, Coneco, Schwarzkopf

Pred 8-10 rokmi to bolo platené 100-500sk/hodina teraz si to neviem predstaviť ako sa pohybujú ceny. Alebo 500-1000sk na den.

Ak chcete robit pre Inchebu co robia každý rok Coneco, Agrokomplex, autosalón, ... Staví si vygooglovat kto minule roky predvádzal na show, odvolať ci maju hostesky (pripadne ktore agentúry používajú oni) možno vás zamestnajú aj na priamo.
Samozrejme na všetky castingy chodit primerane upravená, môžete mat aj svoje kontakt carty s fotkou a telefónnym číslom
A profesionálna. Niekedy treba druhy jazyk plynulo, nie vzdy.

karin6
10. jún 2018

Predovšetkým neodporúčam pracovať pre agentúru GATE Slovensko, mám s nimi dosť zlé skúsenosti.