Výpoveď e-mailom

xnatalkax
17. apr 2023

Je vypoved poslana na e-mail platná? Nascenovaná podpísaná výpoveď.

maranco
17. apr 2023

@xnatalkax Odpísali ti, že prijali tvoj email s výpoveďou?

xnatalkax
autor
17. apr 2023

@maranco nie

maranco
17. apr 2023

@xnatalkax tak sa môžu tváriť že nič nedostali
Vytlač si to dvojmo, odnes tomu kto preberá poštu a na jednu kópiu ti potvrdia, že to prevzali. Máš na to necelé 2 týždne, aby si stihla do 28.4.2023.

doriiis
17. apr 2023

@xnatalkax ....tak jak sa píše vyššie.Vypoved emailom je blbosť.Zamestnavatel sa môže tváriť,že nič nedostal a tým pádom ešte tebe vyrobiť problém.Pekne krásne vytlačiť 2x a obe papiere nepustiť z ruky,kým nie sú podpísané oboma stranami

olimuc
17. apr 2023

Nie je, treba poslat postou doporucene.

xnatalkax
autor
17. apr 2023

Lenze ja som mu volala cize som mu povedala do telefonu ze davam vypoved a ze som mu zo poslala mailom. Takze vedel o to

maranco
17. apr 2023

@xnatalkax ako dlho tam pracuješ? Koľko ti vychádza výpovedná doba?
Ak nie si v skúšobnej dobe nemôžeš zo dňa na deň neprísť do práce.

panelacikova
17. apr 2023

@xnatalkax však je to v pohode. ak si podala výpoveď, jej lehota začína plynúť aj tak až od 1.5. mailom to majú oznámené, telefonicky tiež, takže do 30.4. ešte zájdi tam a 1 papier im nechaj a druhý rovnaký si daj potvrdiť, že prevzali. a máš to vyriešené.

xnatalkax
autor
17. apr 2023

@maranco 2 roky, cize vypovedna 2 mesiace. Ale ja som poslala vypoved 31.3. ale neakceptuju ju cez mail. Cize od aprila rataju

maranco
17. apr 2023

Keď tam teda pracuješ daj si potvrdiť od niekoho čo u vás preberá poštu od poštárky, že prevzal tú výpoveď.
Aby si tam mala dátum kedy to prevzali.

alex49
17. apr 2023

nemáte tam nejakú podateľňu? príd z dvomi papiermi, jeden ti opečiatkujú a čau

viestta
17. apr 2023

@xnatalkax to si mala do konca marca poslat doporucene cez postu, ked nie tak ju posli este teraz