Zmena práce

janakuul
29. jan 2022

dobry den,

dostala som ponuku na zmenu prace...lenze,vsetko ma plusy aj minusy.
Terajsia praca - plusy: dobry kolektiv,celkom fajn plat.
minusy: dochadzanie 20 km, pevny pracovny cas, az tak ma to nebavi, doba urcita.
Nova praca- plusy: ziadne dochadzanie, pruzny pracovny cas, viac by ma to bavilo.
minusy: nizsi plat podla uvedeneho platu cc o 350e (avsak viem,ze maju priplatky a osobne ohodnotenia aj 200/300 e mesacne),doba urcita.
Skor som nalomena na novu pracu,len najviac ma odradza plat.

pribinak
29. jan 2022

@janakuul tak 350 EUR rozdiel je dosť. 20 keď odchádzať je veľmi diskutabilné, pretože vo väčším meste prejdes aj viac

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzubb007
29. jan 2022

Ak mas deti jednoznacne radsej nizsi plat a doma a pohybliva pracovna doma ak si slobodna tak by som dochadzala v pohode vsak mozes tych 300 euro odlozit mesacne a setrit

luccija
29. jan 2022

@janakuul novú prácu ...kvôli dochádzaniu a budeš mať odmeny a plat je nástupný.Ale ešte nemôžeš vedieť, že Ťa práca bude viac baviť🙂aj kolektiv môže byť na figu, ale pevný pracovný čas a dochádzanie by mi najviac vadili

ivkazba
29. jan 2022

V aktuálnej práci máš dobu určitú. Čiže ani tam nie si moc dlho. Aký bol dôvod poslednej zmeny?

janakuul
autor
29. jan 2022

@ivkazba zamestnavatel prve tri roky,vzdy predlzuje zmluvu po roku,aj ostatni kolegovia to tak maju.

ankare
29. jan 2022

@janakuul nova

mogaa
29. jan 2022

ja mám teraz nízky plat ale nemenila by som....pružný čas je na nezaplatenie, keˇsi povieš že dnes budem len do 14-tej😉 a veľa urobí aj to že si"doma" - nedochádzaš

iwesska
29. jan 2022

@janakuul Moze predlzit na dobu urcitu max.2x po sebe,potom len vynimocne pripady. Ale nechapem,ked pises "dostala som ponuku", a chces ist do lepsieho,preco si nevypytas min.taky plat ako teraz??