Akné a syndróm polycystických vaječníkov

stanka810
22. jún 2012

4 roky mam syndrom PCO, kedze som brala ATK ziadne akne nebolo, uz ju vsak rok neberiem, lebo sa snazim otehotniet a mam hrozne akne, hnisave vyrazky a sa to zhorsuje, pripadam si ako pubertak v 35🙂 mate s tymto nejaku skusenost ci nato nieco pomaha??? dakujem

ivuss01
17. sep 2012

@stanka810 ahoj, tiez mam taky problem, len PCO mam rok, pomohlo ti nieco?

adel22
17. sep 2012

Teraz som čítala o pupalkovom oleji, vraj je velmi účinný na kožné problémy a určený je na vnútorné aj vonkajšie použitie...no a odporúčala by som celkovú detoxikáciu organizmu...napr. sa istú dobu stravovať len štavami a surovou stravou.......

trezalka19
22. jan 2013

ja mam PCO asi odjakziva, zistili mi ho v 20tke, teraz mam 27 a akne sa mi velmi zlepsilo, hoci cyklus stale nepravidelny..zato mi vsak velmi padaju vlasy..ako si na tom s vlasmi? ja uzivam bylinky na zenske veci Serafin, sama som si vybrala take pre seba a este zenske kvapky od Gresika, uzivam tiez pupalkovy olej, matersku kasicku a fytosoju. na akne som si uz od puberty zvykla, ale naozaj je to teraz lepsie. vyskusaj nieco z toho + samozrejme asi lokalnu liecbu - zineryt, duac gel a pod.

ana85
3. júl 2013

@trezalka19 ahoj, pomohli ti kvapky Serafin na upravu cyklu?
alebo mas nieco odskusane aj na nepravidelny menzes
ja mam pcos tiez par rokov. snazim sa otehotniet, ale zatial sa nezadarilo

jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moschino1986
19. júl 2013

Baby aj ja by som chcela viac vediet o tomto.

moschino1986
9. aug 2013

Ahojte baby dnes mi doktor potvrdil Pcos.Akné mám od puberty a aj nepravidelný cyklus.viete mi poradit co s tým doktor že ak do 6mes.neotehotniem tak mám prist.tak si prajeme mat babo.podařilo sa niekomu mat aj napriek tomuto babo.