Ako riešite PMS?

romcici17
5. júl 2023

Ahojte dievčatá,chcem sa opýtať ako riešite PMS? Čo vám pomáha? Ja mávam hrozné kŕče už týždeň pred,výkyvy nálad,zhoršenú pleť( pritom používam kvalitnú organickú skincare). Za všetky rady budem vďačná🙏🏻

zuzuliennka1
5. júl 2023

@romcici17 suche teplo na krize (nahrievam si taky vankusik s ceresnovymi kostkami a prikladam na krize), snazim sa jest lahke svieze jedla, nic tazke, mastne, pijem vela vody, dobre mi robi pohyb, prechadzka, aj po byte musim chodit, ked si sadnem, krize ma rozbolia tak, ze nevstanem.
u mna to nastastie trva len jeden/dva dni pred ms a potom prvy a druhy den ms.
a plet sa mi po skonceni ms zas vrati do normalu v podstate aj sama

romikk22
5. júl 2023

Aktuálna téma momentálne aj pre mňa ..
Mam PMS po druhom porode .. akurát dnes znovu, ja mam výkyvy nálady, som unavená, nevládzem, mam zhoršené sústredenie a bolesť hlavy , niekedy tlak na hrudi ... vždy pri PMS .inokedy som OK... skúšam si dávať magnerot, pijem veľa čistej vody

suge
5. júl 2023

PMS riešim kombináciou analgetík, sladkostí a nadávaním iba v duchu.😄😅

miamaria
5. júl 2023

@romcici17 Zacala som uzivat Agnucaston, je to 100 a 1, mala som priserny PMS, teraz je to ovela lepsie, hlavne sa mi zlepsila celkovo plet

stanulienkat
5. júl 2023

Všetkých v domácností upozorním na tento prebiehajúci jav a všetci sa ma radšej stránia.😁

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romcici17
autor
5. júl 2023

@miamaria ten som chcela tiež vyskúšať,len neviem ci to je na predpis alebo nie,teraz sú momentálne dovolenky,čiže by mi ho nemal kto predpísať.

zuzulka558
5. júl 2023

Ja sa chystám s tým k dr lebo jeden deň to mam ale vraciam, preháňa ma a strašne bolesti hlavy, ledva stojím na nohách, vzdy par dni pprd menstruaciou

miamaria
5. júl 2023

@romcici17 Na volno v lekarni som kupila

mamickalisticka
5. júl 2023

U nás jurský park, takže muž len z diaľky na mňa hádže čokoládu 😅😅😅 je to ťažko

romcici17
autor
5. júl 2023

@miamaria super tak vyskúšam😊🙏🏻

romcici17
autor
5. júl 2023

@ruzovakobyla1 u mňa tiež rôzne výkyvy...vždy sa mi vyhodí aj tá nejaká vyrážka,mám chuť vyhodiť svoju skincare do koša,vždy sa musím upokojiť a povedať si že hormóny nejak neovplyvním. Ale chápem,je to hrozné...