Alternatívna liečba na Ureaplazmu a kvasinky?

tinuska44
11. júl 2019

Dobrý deň,
prosím o radu, mam zistenú ureaplazmu a kvasinky, doktorka dala ATB a vaginálne tablety, existuje nejaká alternatíva? Nedávno som brala ATB na zápal močových ciest, teraz zase toto, nechcem zaťažovať organizmus tým hnusom..

amonet
11. júl 2019

Neni. Toto musis ant, a navyse bacha, das si liek. Hned sa najedz. A liecit s musi aj partner

ladybug138
11. júl 2019

Na ureu urcite atb, ani nespekuluj nad neuzivanim, je to celkom pliaga a este dobre, ze ti ju zistili, kopec lekarov toto vobec neriesi.. Douzivat, preliecit sa musi aj partner!!! A ptm na kontrolny ster... Inak ten zapal mocovych mohol byt aj z tej urey, drzim palce a skore uzdravenie

0hena0
11. júl 2019

@tinuska44 ahoj. ATB vyber, dober cele, aby si zapal mocovych ciest zlikvidovala. Napis mi vek do spravy. Dalej ti poradim v sprave. Posielam ti zatial foto kvapiek, ktore si zajtra kup a uzivaj 2,3 kvapky na lizicku a zapi cistou vodou. Upozornujem, chut maju brutalne hnusnu, akoby si jedla zeleznicne podvaly 😂😂😂

0hena0
11. júl 2019

@ladybug138 znicenie kvasiniek je niekolko mesacna zalezitost. Zial. Dlha cesta k uzdraveniu. Ale zalezi od rozsahu, ako dlho ich uz mas. 5 az 9 mesacna zalezitost.

0hena0
11. júl 2019

@tinuska44 a idealne by bolo zakupit si kotvicnik v cajovni. Su tam cerstvejsie caje, na vahu. Nez balene kde kade...

0hena0
11. júl 2019

@tinuska44 omylom som odoslala poslednu spravu

mp20
12. júl 2019

Ureaplazmu treba liecit atb a aj partner. Mne gynekolog na nu prisiel, ked sa dlho nedarilo otehotniet. Urcite liecit, nech nie su problemy do buducna. A na kvasinky je naozaj vyborny oreganovy esencialny olej, ako radia vyssie. Nam sa osvedcila znacka doterra, ja som ich nemala, ale manzel v traviacom trakte. A upravit stravu. Pri atb si nasad probiotika

tinuska44
autor
12. júl 2019

@ladybug138 ATB dala doktorka aj priateľovi, a keď to dobereme, tak mám prísť na kontrolný ster

0hena0
12. júl 2019

@tinuska44 o chvilku vap pisem. Cca o pol hodinku.

tinuska44
autor
12. júl 2019

@0hena0 ďakujem

katuska810
11. mar 2020

@tinuska44 aké ste mali prejavy? ak sa smiem spýtať.. ďakujem

tinuska44
autor
11. mar 2020

@katuska810 napr. bolesť pri sexe,výtoky, pálenie pri močení, najprv som mala ten zápal moč.mechúra a následne nato my boli zistené ureaplazma a kvasinky

katuska810
16. mar 2020

@tinuska44 Ďakujem. Užívate niečo? pomohlo niečo?? ja som mala presne to isté- Candida, Ureaplasma.. :/ lieky mozno nieco pomohli,plus alternatívna medicína, ale prejavy mám stále,len Candida bola už negatívna.. ale prejavy stále rovnaké, ba i horšie..

tanika
19. apr 2020

@tinuska44
@katuska810 kočky poprosím vás ka som dobráka aj manžel doxyhexal 2o dni ,Počas liečby žiaden sex , potom hej a bola dom po troch týždňoch na kontrolné stery a uteoplazmy a mykoplazmy sú negatívne . Ale ja mám problém zase pálenie , bolesť pri sexe , aj výtok a mám pocit že problém sú kvasinky . Čo Vám pomohlo ? Ako ste dá z toho dostali 😏😏😏? Ďakujem za radu moc😉

kika3777
20. máj 2020

@tinuska44
Ja tiez.
Najprv zapal moc.mechura,palenie tam dole...svrbenie nebolo...len divny pocit pod bruskom...a nato mi doktor zistil ureoplazmu.som z toho mimo a velmi nervozna.
Pretoze 6 r som nemala sex a nemala nikoho..
A teraz po case som sa nejako dala z ex..rozisla sa s nim..a nasla noveho..len teraz Neviem od ktoreho tu pligu mam ja.
som z toho na nervy a neskutocne nervozna sama na seba