Antikoncepcia a dlhé krvácanie

crochetano
29. apr 2020

Dobrý deň, 13.4 som zacala brat svoju úplne prvú antikocepciu, normálne v prvý deň menštruácie. No lenže už je 29.4 a ja stále krvacam. Niekedy je to len take špinenie no niekedy sa mi spustí dost veľa krvi a potom zase iba špinenie. Je to na začiatku bránia antikoncepcie normálne? Taktiež má veľmi boli v podbrušku ako pri normálnej menstruaci, aj prsia má dost bolia. Dnes rano som dobrala aj antibiotiká pretože som mala anginu. Môže to byt kvôli tomu? Dakujem za odpovede.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
crochetano
autor
29. apr 2020

dakujem pekne za odpoved🙂 a ešte jedna otázka. Dnes o 5:00 rano som dobrala antibiotiká. Koľko dni musim počkať aby HAK účinkovala už na 100%? A aby som bola už chránená? V bližšie mam posledné 4 tabletky, dnes som už jednu mala. Dakujem.

grepicek
15. máj 2022

@crochetano chcela by som sa spytat, po akom case preslo krvacanie po nasadeni antikoncepcie???

grepicek
15. máj 2022

@veronika4495 dobry den, chcela by som sa opytat takze ak som nasadila po rokoch tu istu antikoncepciu 4.5. a dodnes este stale krvacam akoze troska niekedy je to este stale v poriadku?? do dalsieho cyklu?? a potom by to malo akoze prestat?? ci???

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sterea
15. máj 2022

Neberieš aj iné lieky? Lebo ja som mala mesiac MS pri liekoch na alergiu, keď som ich zmenila bolo to OK.

grepicek
15. máj 2022

@sterea nie neberiem nic, ale teda po odkojeni mam problemy s cervenou, tak vobec netusim ci to ma nieco spolocne s anti ;(