Biely výtok z jedného prsníka

petrina18
26. okt 2021

Ahojte dievcata,
Chcem sa poradit lebo sa mi to este nestalo ale dnes ked som bola v sprche som mala akoby nutkanie si stlacit prsnik neviem to opisat ten pocit no ale z laveho prsnika po stlaceni mi vyteka tekutina, bile taka akoby mlieko neviem esze som sa s tym nestretla. Menzes mam dostat zajtra. Stretli ste sa s tym? Prsnik neboli, nesvrbi, nie je cerveny. Dakujem

karem21
26. okt 2021

@petrina18 môže ísť o hormonálne zmeny, ale prosim, spomeňte to lekárovi. Pravidelne tesne po menzese si skontrolujte prsia, veľkosť,tvar,hrčky, vtiahnute bradavky, príp. Akýkoľvek výtok nie je dobrým znamením. Nechcem Vás v ziadnom prípade strasit,ale pracujem na onkológii a beriem to ako svoju psiu povinnost toto hovoriť každej zene 🙃 okrem prs si skontrolujte aj kľudný kosť a podpazusie. Pekný Večer ešte🙂

petrina18
autor
26. okt 2021

@karem21 uff keby si prsnik nestlacim ani neviem, na sono prsnikov som bola pred rokom v pramci preventivky ale dakujem 🙏

aduskatt
26. okt 2021

@petrina18 mávala som to ešte aj 15 rokov po skončení dojčenia, niekedy biele, niekedy zelené.......spravili punkciu prsníka, tekutinu poslali na rozbor...všetko bolo v poriadku, tak viac neriešili

vendi123
26. okt 2021

@petrina18 skus vytlacit. A obtret o ruku a tak zistis lepsie akej farby to mas. Ja zelenkaste... Dnes som bola u gyn a kedze cakam ci mi dojde menstruacia alebo nie tak mi zatial nedal ant. No ak mi menstruacia dojde tak mi da ant. Lebo je to mozny zapal v prsniku vsimni si ci niesu aj horuce. Bud ten jeden alebo oba. Ja to mam uz dlhsiu dobu par rokov no az teraz som si vsimla akej to mam farby ked som si to obtrela o ruku. Inak len biele tiez.

petrina18
autor
26. okt 2021

@aduskatt len ja som nikdy nekojila nemam este babo len sa snazime 🤷‍♀️

aduskatt
26. okt 2021

@petrina18 tak s tým neporadím

vendi123
26. okt 2021
petrina18
autor
26. okt 2021

@vendi123 skusala som je to take bielo zlte asi ale skor biele, prsnik nehori ani neboli ani nic

vendi123
26. okt 2021

@petrina18 mozno nekojila ale zapal tam moze byt... Alebo hormony. Alebo este nieco mi vravel ale uz neviem ale urcite stym ku gynekologovi

petrina18
autor
26. okt 2021

@vendi123 ee taka farba to nie je

karem21
26. okt 2021

@petrina18 môže ísť o hormonálne zmeny. Kľudne. Určite To Ale treba spomenúť

vendi123
26. okt 2021

@petrina18 tak potom ako som vravela hormonalne zmeny alebo len s mliecnimi cievami alebo ako to vravel.

petrina18
autor
26. okt 2021

@karem21 urcite budem riesit lebo ma to prekvapilo... Dnes rano som mala na tehu teste ducha ale tak neviem uz 🤦‍♀️

petrina18
autor
26. okt 2021

@vendi123 dakujem, lebo uz klasika myslim na to najhorsie 😔

vendi123
26. okt 2021

@petrina18 noo tak potom to moze byt stoho 🙂 pockaj este o dva dni zopakuj test ak bude pozit tak to je kvoli tomu podla mna 🙂

vendi123
26. okt 2021

@petrina18 nie toto nebude nic vazne keby to bolo take jak mam ja tak to je zapal. Dnes mi to aj vysvetloval ze to mozu tie hormony a ked clovek kojil a tak.

petrina18
autor
26. okt 2021

@vendi123 dakujem si zlata ❤️ skusim este neskor testnut

lenculienka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amelie2017
26. okt 2021

Pravdepodobne vysoky prolaktin. Daj si urobit u gynekologa hormonalny profil. Kamaratka sa teraz lieci, lebo uz rok sa snazia o babo a nic. Najprv len, ze ma schudnut. A veru schudla 25kil, a prsia ostalu velke, tak sa jej to nezdalo, lebo tie idu dole prve. A ked postlacala, vyslo mlieko. Spravili hp, uz ma liecbu a zacina sa to zlepsovat.

robko15
24. sep 2023

Dobrí večer čo znamená kojila som a prestala som kojit a ide mi s prsníka husté biele mlieko a lepkavé jak do biela a žlté mlieko môžte mi poradiť dakujem

sena1111
16. okt 2023

Ja som us pisala mám 10rocnu pubertacku a po zatlačení jej sprísňujú tretie priesvitná tekutina prosím vás poraďte mi čo stim

amelie2017
17. okt 2023

@robko15 mne takto vytekalo/ vyteka mam tam hnis - z chronickeho zapalu. Robilo to, aj ked zapal nebol akutny. Ta tekutina ma aj nejaky zapach?