Bolesť brucha 2 týždne po kyretáži

hubicka14
15. jún 2023

Ahojte. Dokedy ste mali bolesti po kyretáži? 5 dní po kyrete som bola na pohotovosti kvôli bolestiam, krvácaní a zvýšenej teplote 37,2. CRP mi neyšlo, ale dali mi ATB na týždeň a injekcie na stiahnutie maternice a proti krvácaniu. Potom bolo OK, ale teplota bola stále na večer zvýšená. Včera poobede ma chytili opäť silnejšie bolesti a teplota 37,4. Na pohotovosti vraveli, že to mám v poriadku a mám si dať paralen. Dnes ráno som bola aj u svojho Dr. a ten vravel, že je to tiež Ok. Teraz ma chytili zas silné bolesti, stále mám zvýšenú teplotu, tak som si dala zas tabletku. Myslíte, že je to ešte normálne mať takéto bolesti, ked zajtra budú už 2 týždne od tej kyretáže? Už vôbec nekrvácam, mám len taký žltkastý výtok. Ďakujem za názory.

stellarstar
15. jún 2023

@hubicka14 ale pokiaľ nemáš nad 38 a nekrvácaš moc silno tak je to OK a zbytočne beháš na P. Maternica sa po zákroku dáva do poriadku veď si mala zásah do organizmu

hubicka14
autor
15. jún 2023

@stellarstar je mi to jasné, len sa mi to zdá už dlho, a nechápem prečo mám furt bolesti. Ráno som bola v pohode a teraz mám zas take silné bolesti ako 1. deň menštruácie.

stellarstar
15. jún 2023

@hubicka14 nemáš mať ms? Ja som po kyrete mala aj 3 t bolesti. Každé telo sa zotavuje inak

hubicka14
autor
15. jún 2023

@stellarstar MS mám dostat az za 4-6 tyzdnov, tak mi povedali doktori. A krv zo mna vobec nejde uz. No snad to prejde teda. :(

stellarstar
15. jún 2023

@hubicka14 tak sa to ešte dočisťuje a dáva do poriadku. Daj si cas

hubicka14
autor
15. jún 2023

@stellarstar a mali ste tie 3 týzdne aj silnejsie bolesti? Mne to ide do krizov a aj do noh.

stellarstar
15. jún 2023

@hubicka14 hej druhý týždeň