Bolesť počas styku

simonaluk
1. sep 2021

Čaute baby, chcem sa spýtať.... Mam takú vec, že ešte skôr som mala taký problém že ma to po styku bolelo tak sme to nechali tak mesiac a pol bola som u lekárky ta mi vzala výter krv a moč a všetky výsledky boli v poriadku,,, tak tiež som jej povedala že ma to boli po styku tak mi povedala že to nevadí lebo prvé týždne max 3 mesiace sú takéto, no nezakazala nam pohlavný styk, keď že som tam nemala žiadne riziko ani nič, ale tak mi sme z tým počkali teraz som v 13 týždni a hovorím skusili sme to po viac ako mesiaci no teraz to mam opačne počas styku ma to boli takže sme to radšej nechali tak... Neviem no, mala to tak niektorá z vás?😒 Ako samozrejme sme to odložili pokiaľ nepôjdem na ďalšiu poradňu

1katus1
1. sep 2021

@simonaluk my sme to tak .Ali počas prvého tehotenstva. Od cca 16tt sme nemohli mať styk. Mala som bolesti. Lekár mi povedal že to môže byť aj posúvaním kosti na začiatku tehotenstva. Potom sa mi začal predčasne skracovať krcek tak sme mali niekoľko mesačný celibát nútený ale stálo to zato dcérka je v poriadku a nebyť preeklampsie narodená by bola aj v termine