Bolesť pri pohlavnom styku

prosteclovek
26. dec 2023

Ahojte s priateľom som dnes mala pohlavný styk a akurát mi skončili krámy aspoň som si to myslela..
No keď sme to robili tak som začala mať bolestí až do teraz z vnútra. Pod bruškom (neviem ako vysvetliť) pokračovali sme a spustila sa mi krv a mám až do teraz.
Táto bolesť není prvý krát ale už bola veľa krát.
Všímam si že sa objavuje keď je hlbšie. Môže to byť tým?? Nechcem sa zbytočne báť.. (sex je nechránený)
Za odpovede ďakujem.

jaskolka
26. dec 2023

@prosteclovek tak bud ešte to je menštrucne čistenie, alebo (keď to je častejšie) tak je možné, ze ta nejako poranil pri penetracii. Môže sa to stať pri "tvrdsom" sexe, alebo keď je chlap viac obdarený, naruší sa nejaká cievka a z toho je krvácanie. Pokiaľ to nie je nejaké silné, alebo nemáš kŕče ci niečo podobné, tak by som sa neznepokojovala.
Môžeš to spomenúť gynekologovi, on najlepšie skontroluje, ci je tam všetko v poriadku

gabika8855
27. dec 2023

To krvacanie je normalne ak si si myslela ze skoncili napriklad vcera a mali ste sex take som mala a tiez som konzultovala s lekarkou povedlaa ze to sa stava ale tu bolest pri sexe by som riesila aspon mna sa doktorka stale pyta ci nemam bolesti pri sexe