Bolesti a krvácanie počas pomeru

domka95
31. jan 2017

Ahojte babenky, mam taky problém. Som po menzese, prave som doovulovala. Nemam pravidelný cyklus vôbec. Stál sa mi taký problém počas pomeru s partnerom som pomer prerusila s tym ze som dostala neskutocne bolesti , zacala somciest krvácať, nebola to taka špecifická krv ale akoby "riedena vodou " proste slabá. Potom sme pomer prerušili nakoľko som mala neznesiteľné bolesti v maternici. V živote sa mi to nestalo. Po tomto krvacani asi 5minutovom, som mala 2 ani silno hnedý výtok bez primesy krvi. V ten.den ako som bola u dr.vsetko bolo ok. Nic mi nenašiel. Po tejto situácii som bola znova u dr a ten mi nevie poradit co sa so mnou dialo. Preto sa obracam na vas baby stalo sa toniečo aj vam ? Co to moze byt ? Tehotenstvo nevylučujem, ale nepriklanam sa k tomu. 🙂 prosim poradte mi

sykorkauhliarka
31. jan 2017

ja som mala podobne plus volna tekutina v bruchu vraj nejaky ovulacny sydrom ci co to

domka95
autor
31. jan 2017

Prave mne povedal ze vsetko je ok. Cysty nemam,maternica pekná, vaječníky to iste.nechápem a nemôžem si vysvetliť, od tej doby ma vkuse hlava bolí spala by som nonstop.

lilyianka
31. jan 2017

@domka95 nemohlo ist o ovulacne krvacanie?

silvapokorna
31. jan 2017

Ja mám teraz niečo podobné a tiež všetko v poriadku. Vraj zmeny v tele, hormóny, vek, proste zmeny. Mám po dlhej dobe aj bolestivú ovuláciu, kupodivu MS v pohode, ale ovulácia akoby pri MS, takže áno zmena. Tak tiež dúfam, že to nebude nič iné. Začala som sa lepšie stravovať, pridala vitamíny a je to miernejšie. Keby si na niečo ešte prišla, napíš. Budem rada za ďalší nápad, čo sa to deje.

domka95
autor
31. jan 2017

@lilyianka netusim, lekar mi povedal ze on nevie,v piatok mi povedal,ze mam krásny plodny folikul na vajecniku. Ze v priebehu par dni mi praskne,.ale zeby hneď v tento deň ? Resp hned večer? V živote sa mi to nestalo. On mi povedal ze on tomu nechápe bud to bude ozaj to prasknutie alebo uhniezdenie . A neverim ze uhnezdenie az tak boli. Horsie ten vytok, aj keby som mala ovul. Taky vytok nemavam nikdy. Mam biely nie hnedy. Ja uz nechápem zienky

silvapokorna
31. jan 2017

@domka95 Teraz s tým asi nič nevyriešiš. Ja by som prostě počkala a za uvidíš ako sa to bude vyvíjať. Pi viacej vody, ak sa potrebuje telo nejak upraviť a vyčistiť, tak mu tým pomožeš. A možno menej cukru a snáď sa samo popraví, nech sa tam deje čo chce.

domka95
autor
31. jan 2017

A tak skusim nieco lebo už mam toho všetkého dosť. Nervozna som uz z každej bytosti co sa ku mne priblizi! :D musim niečo zdravšie pokúskat :D

delmondo
31. jan 2017

Ja som na začiatku tehotenstva bola veľmi unavená aj hlava ma často bolievala. Takisto po styku som krvácala slabo. Išla som k dr a tá mi hneď potvrdila tehotenstvo. Lenže v tom čase mi už má meskala

domka95
autor
1. feb 2017

@delmondo mne prave meskala tri dni potom som dodostala mrchu, ale bez bolesti pritom ja mam nehorazne stavy, ked pride mrska. Krvacala som silno. No a teraz čakám CI príde alebo nie. Jem strašne veľa a schudla som dva kilá. Nechapem uz vôbec . Čakám na tu mrsku uvidíme. Doktora mi nič o tehotenstve nepovedal

delmondo
1. feb 2017

@domka95 možno ešte nič nevidel vtedy. Držím palce, nech si v poriadku hlavne

exupery
1. feb 2017

AJ ja to mavam,teraz po druhom porode,skoro kazdy cyklus v case ovulky,krvacam pri styku...tiez idem vzdy dr a ten vsetko ok,vraj vykyvy hormonov,citliva maternica,vsetko ok...vraj sa to da spravit nasadenim antiky,ktora odstrani ovulaciu a vyrovna hladinu hormonov....ale nerada by som do seba tlacila chemiu...

domka95
autor
1. feb 2017

Ja antiku nemôžem kvôli pečení mam ju poškodenú a absolutne nie som za antiku i ked ma svoje +/-. Dufam ze to bude dobre, mam ísť aj na krv odoberať hcghc hormón. Ale robim na ambulancii nemám ísť kedy :(

domka95
autor
1. feb 2017

Pardon hcg hormon

xxxxxxx113
5. feb 2017

Babule ja som po mimomaternicovom a tiez som zacala pri styku krvacat a den dva mam vytok inak krvaam az pri mrche .lekar povefal rozhadzane hormony.ale robi sa to aj pri ovulacii.bo ze.mam velke pekne folikuli ale ci uz praskli netusim.ale mrchu som mala 14.1a vcera pri sexe krvacala zasa a dnes uz nie len spinila.tak ja netusim uz

domka95
autor
7. feb 2017

Baby hcg mam 2mmol. Som tehotna ?

domka95
autor
7. feb 2017

A priznakyty neskutocne. Prsia ma bolia strasne. Zle mi je . Vcera som nevladala ani z prace prísť domov. Spalaa som na nohach a od zaludka mimi bolo neskutocne zle

domka95
autor
7. feb 2017

@delmondo ďakujem si zlata. Kazdy lekar povie ze hcg je hormon tehotensky a objavuje sa u teh.zien. a je zahadne ze mam dva. A povedia ze nie je zenato tehotna taktak potom preco s objaví ten hormon u zdravej zeny ?

delmondo
7. feb 2017

@domka95 nemohol to byť mikropotrat?

domka95
autor
7. feb 2017

@delmondo hm neviem. Ved som bola u lekara , usg mi robil a nic nevidel, a krv mi az vcera prislasom a to som v rozpakoch

domka95
autor
12. feb 2017

Ahojte , tak menstruaciu som mala velmii divnu, na odpadnutie mi bolo cely týŽdeň, na zvracanie takisto. Jesť mi uz neberie vôbec. Málo čo zjem. To je najhoršie že menzes mi skončil pred dvoma dňami a ja mam dnes také bolesti ako keby som mala dostať znova menzes. Také vydrzatelne, ale bolí bruško. Čo ma to všetko znamenať poradte mi :(

usla35
14. feb 2017

Mala by si zajst k lekarovi. Neodkladaj. Kamaratka mavala podobene problemy pri styku a takisto sa jej zmenila menstuacia. Uplne sa jej rozhadzal cyklus a nakoniec sa zistili, ze sa jej vo vnutri vytvoril myom. Odkladala vystrenie, pricom si len uskodila. Ked sa nato prislo, musela ist pod noz a mala stastie , ze sa dal myom odstranit samostnatne. Predsa tak nechces dopadnut aj ty?

domka95
autor
14. feb 2017

Doktor mi povedal, ze som v poriadku ja som to hned.riesila . Dnes mi v práci robili usg vidno tam, ciernu malicku gulicku v maternici 🙂)) a to hcg som mala pred dvoma tyznami 2. Tetaz ake je neviem, 27 idem na zakrokzákrok že mi pozrie krcok uvidíme co mi povie ten "odbornik"

delmondo
14. feb 2017

@domka95 len k tomu slovu "odborník". Ono lekár môže byť aj dobrý, ale niekedy ide o takú súhru okolností, že to tak nevyzerá. Akurát teraz bola známa na operácii, vyberali jej myom, sono jej robili dvaja lekári predtym a az pri operácii zistili, že tam má ešte aj obrovský polyp. Ani jeden ho na sone nevidel.
Ak nie si spokojná so svojím doktorom, tak porozmýšľaj o zmene 😉

silvapokorna
28. apr 2017

Ako to tak čítam, tak by nebolo na škodu si zájsť nezávisle na vyšetrenie k inému dr. alebo na špeciálne pracovisko niekam. Kamarádka takto riešila myom a než naplánovali operáciu myom vyrástol a zistilo sa, že je to bábo a celú dobu bola tehotná 🙂 Myom tam bol tiež, ale aj bábo. Ako si vyriešila? Dúfam, že dobre. Držím palčeky!