Bolesti pod bruchom ako pri menštruácii

lussy1234
27. aug 2022

Prosím vás mava niekto bolesti pod bruchom ako pri menštruácii a zároveň bolesť krízou dakujem

svokrinjazykmonika
27. aug 2022

@lussy1234 to môže byť napríklad aj z nachladnutia. Niektoré ženy bývajú boľavé aj počas plodných dní nie len pri menzese. Neriešila by som to vôbec iba žeby to trvalo príliš dlho.

lussy1234
autor
27. aug 2022

@svokrinjazykmonika to je to že od 23.juna som mala naposledy svoje dni mala som výtok taký číry dokopy s hrudkovytim ale tehotná vôbec sa necítim včera ma to bolelo pod bruchom ako pri menštruácii potom ma to prešlo s priateľom sme mali sex a znova tie bolesti

anavixy
27. aug 2022

Tehotna sa citit nemusis (netvrdim, ze si, len do buducna nech nie si prekvapena) 🙈

svokrinjazykmonika
27. aug 2022

@lussy1234 veď sprav si pre istotu tehot. test. V drogérii kúpiš lacno. Ale nemusíš byť tehotná. Možno ti len vynechalo jeden menzes a teraz dostaneš niekedy. Mne sa tiež stalo že mi takto mesiac preskočilo. Ale skočila by som na gyndu keby nechodila tá menštruácia

12350
19. okt 2022

Ahojte baby man tiez taky broblem bolest brucha ako kebi mestruacia ale masom uz 10okt ale len jeden ďen som mala psravila som si test a bol megativ sčoho mozem mat take bolesty lecim sa na stitnu tak nevjwm ci to možee byt tehotestvo ket man bloblem zo sťitnou !dakujem každemu za opoveť 😊