Čo ak po vyvolávačke nepríde menštruácia?

zaira301
27. feb 2015

Ahoj, ...mali ste niektorá prípad,že po vyvolávačke po 10 dňoch ste menštruáciu nedostali? Čo potom, opäť pichli vyvolávačku? Tehotná nie som...robili me testy .... díky za odpovede...🙂

aduskatt
27. feb 2015

môže prísť aj neskôr, nedostala som ďalšiu injekciu, ak sa pamätám, čakaa som nejaké skoro tri týždne

katarina1984
27. feb 2015

Mne sa to uz stalo ,pockalo sa este a dosla....

trgypadl
27. feb 2015

Moze prist po 10- 14 dnoch

bonaqa2013
28. feb 2015

bola som ešte študentka keď som mala tiež tento problém. Menzes neprišiel ani po vyvolávačke a tak som išla k lekárke pýtať ešte jednu. Pozerali so sestričkou po mne ako na blázna. Sledká nevedomosť. V súčasnosti má syn 20 rokov.

barbiska
28. feb 2015

Mne doktorta tiez tvrdila ze nie som tehotna pichla vyvolavacku menzez som nedostala ale doktorka ma ubezpecovala ze do 14 dni menzes dostanem a namiesto toho tam boli dve ciarky na teste. A to bolo pred 4 rokmi.

dzejn80
1. mar 2015

Mne robili testy, hcg negativne, dostala som vyvolavacku, menzes nikde a nakoniec som bola tehotna 🙂

bejbika
1. mar 2015

môže pichnúť aj druhú vyvolávačku ... mne vždy hovorila, že keď nepríde do 10 dní, pichneme druhú .... a možno treba ešte pár dní počkať .... ale radšej choď k doktorke.... povie ti čo a ako.