Dávate si dole ponožky u gynekológa?

15. nov 2021

Už dlhšie uvažujem a stále mi to vŕta v hlave 🙂

Dávate si dole okrem spodného prádla aj ponožky u gynekológa? Prípadne ako to riešite keď máte silonkove ponožky/podkolienky alebo samodržky :D

osky
15. nov 2021

Nevyzuvam.
V pohode si nechavam

sylvia_123
15. nov 2021

Keď je leto, vyhupnem na kozu bosá, keď je zima, tak s ponožkami 😀

77daniela77
15. nov 2021

Vzdy s ponozkami,prinesiem si ich tam na tento ucel.

alzbeta311
15. nov 2021

Na kozu s ponozkami vzdy urcite, v kabinke si vyzujem tie, v ktorych som prisla a dam si uplne ciste z kabelky. Niekde som citala prispevok, ako jedna pani pisala, ze ma znameho gynekologa a ze ano, ked idu zeny na tieto prehliadky tak si davaju zalezat ako to vyzera tam dole ale ze x krat je to horsie co tie chodidla, ked su bud bose, v lete napriklad v balerinkach bez ponoziek alebo so silonkovymi smradlavymi. V podstate dr ich ma rovno pod nosom. Tak odvtedy som sa poucila a nosim vzdy jedny ciste v kabelke.

hederamonstera
15. nov 2021

Tiez vzdy s ponozkami, ked nemam na sebe, mam ich so sebou v kabelke a obujem ich na vysetrenie

oktoberka
15. nov 2021

Dávam si čisté,či leto,či zima

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
makova333
15. nov 2021

Moj dr. ma v kabinke vzdy balik jednorazovych papuc, tak bud si dam tie alebo si nosim ciste ponozky (ked chcem byt viac ekologicka 😀 ).

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luci_ba
15. nov 2021

ja si teraz pripadam ako úplný magor 😁 ja idem na kozu vždy obuta, ani mi nenapadlo bosá alebo v ponožkách. som sama?? 🤣🤣

kkovacovak
15. nov 2021

V ponožkách. V zime v tých v ktorých som prišla keďže mne nohy v živote nesmrdeli takže mi je to jedno. V lete keď som naboso tak si beriem ponožky so sebou do kabelky lebo mi príde nechutné obúvať si v kabínke tie šľapky čo malo predomnou 1000 žien.

nafka0483
15. nov 2021

@luci_ba V teniskach, poltopankach, cizmach?

Ja idem vzdy v ponozkach.

nelca0510
15. nov 2021

Vždy čisté ponožky,ktoré si prinesiem. Nechcem predsa,aby "voňal" použité ponožky.

jablkovastrudla
15. nov 2021

Moj gynekolog má nachystane papuce v kabinkach, ale nechavam si aj ponozky 😀

koniarova
15. nov 2021

Obutá.

koniarova
15. nov 2021

@luci_ba nie si sama. 😁😁😁😁

luccija
15. nov 2021

@luci_ba záleží ako to má doktor zariadené.U jedného v kabínke su papuče, ale ja si ich nedávam a idem v ponožkách...druhý má návleky a tie sa dávajú na topánky, ale mne je to divné ísť v čižmách, tak si dám na ponožky navlek

luccija
15. nov 2021

@sylvia_123 sa Ti to nehnusi chodiť bosá po ordinácii?

sense
15. nov 2021

@luci_ba nie si sama aj ja idem vždy obuta

luci_ba
15. nov 2021

@nafka0483 áno, cokolvek mam obute. Ale aspoň viem že väčšina to robi inak 😉

nafka0483
15. nov 2021

@luci_ba Fakt? S tym som sa este nestretla. K mojej sa ide do ambulancie v navlekoch - ja topanky vyzujem, necham na nich navleky, vyzleciem sa a ani by mi nenapadlo naspat obut a snurovat napr. zimne topanky 🙂

elizabet173
15. nov 2021

@luci_ba môj gynekológ na tom trvá, aby bola pacientka obutá, je fuk, či v topánkach, alebo si prinesie nejaké šľapky, prípadne sestrička poskytne jednorazové návleky

luci_ba
15. nov 2021

@nafka0483 vidis, mne presne nenapadlo robit to inak, u toho môjho nemajú návleky ani nejake jednorazové papuče. tak asi preto 🙂

nafka0483
15. nov 2021

@luci_ba Hej zaujimave ako ma kazdy iny zvyk a povazuje za uplne normalne a prirodzene nieco ine 🙂

kkovacovak
15. nov 2021

@elizabet173 chudák, možno má nejakú traumu zo smradlavych nôh 😄

sylvia_123
15. nov 2021

@luccija na kozu vyhupnem bosa, nie po ordinacii kym dojdem na kozu 😀 chodim vzdy cista osprchovana 15 min pred vysetrenim; cize nevidim v tom problem a gyndos tiez nie.

maris5
15. nov 2021

U nas ma doktorka navleky, mas ist v topankach a navlekoch. V zime si beriem papuce,a by som tam nebola v cizmach.

janetinka27
15. nov 2021

moje nervy, zasa nejaky silonkovy fajnsmeker

miskamicha
15. nov 2021

Vzdy s ponožkami. Nikdy bez. Nerada chodim naboso resp nerada po niekom inom obuvam akukolvek obuv

merlinja
15. nov 2021

@janetinka27 no minule tu voľakto chcel fotku mojich chodidiel, skoro ma piclo ...