Druhé meškanie menštruácie za sebou

matulkam5
14. mar 2022

Zdravim, zaujimalo by ma, ci sa niektorej stalo nieco podobne ako mne... Par mesiacov sa snazime o druhe dietatko, prve na prvy sup. Cykli ako hodinky az do februara. V januari sme sa rozhodli popracovat intenzivnejsie a tak naplno kazdy druhy den. Ovulaciu presne nesledujem. Menstruacia mala byt prveho az druheho februara a neprisla a vzhaldom na pravidelne cykly som si hned myslela ze sa podarilo. Meskala nakoniec 9 dni, testy neg a menzes prisiel a zrovna som sla na preventivku kde mi gynka zistila vodovu cystu na pravom vajecniku ale povedala ze to je neskodna ze sa sama strati a mozme sa dalej snazit o babo. Tak sme sa aj snazili no a teraz mi zase meska uz 4 dni a testy negativne. Par dni dozadu bolesti ako pri menzese, mam trocha biely vytok ale prsia nic., mozno sem tam citim krize. Chcem sa opytat ci niekomu robila cysta takuto sarapatu a ci nebol problem s cystou otehotniet? Dakujem

janetinka27
14. mar 2022

@matulkam5 moze to byt cysta - aj podla hlienu. treba zistit, ci ta cysta nie je neprasknuty folikul. to by si neotehotnela. mne sa stava, ze folikul nepraskne a rastie do cysty, s tym rastie aj estradiol a hlien ma plodnu konzistenciu. ja si na to picham ovitrelle a pod.