Endometrióza - skúsenosti

narutka
22. jan 2015

Ahojte baby. Bola som u gyn. A ta mi s usmevom vravi ze mam endometriozu-neviem co je na tom smiesne.Bala som sa ze tam ta hrcka moze byt cysta... Upokojovala ma ze je to krcok maternice a posunula sa mi maternica. Sialene bolesti... O tych ani nebudem pisat. Moja otazka znie ako je to vobec mozne...je to vazne? Neda sa to uz zvratit? Cysty nemam ale bojim sa. Chcem mat aj deti ale gynekologycka mi chce dat zas hormonalnu liecbu. Uz nechcem. Zatial beriem visane sa asi vola...nemam kvoli tomu menzes.nalada pod psa. Mate niekto skusenost? Radu?

zuzana271
1. júl 2021

@smolinka322 , dakujem pekne....no ja mám aj na tej strane, keď si to nahmatam....taky tvrdý útvar, to ste nemali? Takže vám to miesto neopuchalo?

smolinka322
2. júl 2021

@zuzana271 nie vobec ani som si to nevedela nahmatat bolo to viditelne len na sone. Ak si nahmatate pri jazve moze to byt zrastene jazvove tkanivo ale to by ste si asi hned po cisarskom nie takto neskoro...radsej chodte k lekarovi

zuzana271
3. júl 2021

@smolinka322 , ďakujem....pojdem urcite

nemethbea
9. aug 2021

Ahojky baby...chcela by som sa spýtať či niektorá z vás nemá bolesti nôh...zdá sa mi že sa to zhoršilo po covid očkovani Pfizerom...najviac ma bolia kolená ale aj celé nohy,akoby som ich mala zapálené...uživam antiku non stop aby som nemala menzes...za odpovede ďakujem,prajem pekný dnik❣️