HPV vírus - vaše skúsenosti

22. jún 2021

Dobrý deň. Dnes mi volal gynekológ, ze mi bol pri cytosteroch zisteny HPV virus. Ze sa mam objednať na onkologický ustav do Kosic na ďalšie vyšetrenie. Velmi som sa zlakla, sestricka ma upokojila, ze to neznamená, ze mam rakovinu, len, ze mi bol potvrdeny HPV virus a teraz budú skúmať, aký typ. Má s tým niekto skusenosti? Naozaj to zatial nič neznamena? Velmi sa bojím.

anile12
22. jún 2021

Aj ja som sa zľakla keď oznámili že na onko. Ale naozaj to nič nebolo. Spravili my výter a pozerali krčok že či náhodou niesu na ňom zmeny. Našťastie nič nebolo. Kúp si indol 3C lebo vírus musí poraziťen organizmus. A toto je na to veľmi dobre. Ja som vybrala na 3 mesiace kúru a zabrala. Držím palce

autor
22. jún 2021

@anile12 a teraz to máš v poriadku?

anile12
22. jún 2021

Áno, už vôbec mi pri stere nevyšiel. Pomohol mi ten indol. Sam gynekológ mi ho odporučil

autor
22. jún 2021

@anile12 takze to, ze ma tam poslali nic neznamena zatiaľ

anile12
22. jún 2021

Nie

andiee89
22. jún 2021

Mne ho zistili tiez, uz sa mi začínali robit zmeny na krcku, tak som sla na konizaciu, potom som sa este dala zaockovat proti HPV a vysledky mam uz niekolko cytologii v poriadku

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dejna_
22. jún 2021

V minulosti som mala HPV a vtedy mi odporučila gynekologicka indol 3 c..po 3 mesiacoch zabral ...dlho som mala kľud a teraz mi vyšiel ascus to sú nejaké prvé začiatočné zmeny buniek tak som opäť nasadila kúru indolom a verím že bude všetko v poriadku 🙏

allie458
23. jún 2021

HPV virus neznamená rakovinu ale u väčšiny prípadov rakoviny krčka maternice je pozit test na HPV. Treba len chodiť na kontrolu a sledovať sa. Mojej mamine kvôli tomu museli zobrat maternicu ale neprerástlo to do rakoviny chvalabohu a uz je tomu zo 10 rokov. Drzim palce. Plus ak mate niekoho mladého v okolí je na HPV aj očkovanie fungujuce na 70% co si myslím ze je fajn.

meggi28
7. mar 2022

ahoj ja som si tym presla od konca roka 2020 kedy som po porode mala prvy zly ster a vysokorizikove HPV. Uzivala som cisto prirodne produkty, pre mna su top a po pol roku som mala treti ster ok a po roku som sa zbavila aj HPV. Teraz v januari som uz mala vsetko ok. Dr mi vravel ak je uz v tele virus tak nema zmysel sa ockovat🤷🏻‍♀️

evina274
12. júl 2022

Ahojte. Dievčatá, a ako vám zistili ze mate HPV? Pri riadnej prehliadke? Cca pred 10rokmi som mala gen.bradavice a vtedy mi doktorka povedala ze to je HPV. Poslala ma na kožné kde mi dala isoprinosine a tuším mi to niečím pozrela ale už si to nepamätám. Ale nikde ma viac neposielali ani som nič iné nebrala. Ani ma nik nesledoval, ani počas tehotenstva. V súčasnosti mám 7rocneho chlapčeka

dejna_
12. júl 2022

@evina274 z cytologie - ster krčka maternice pri ročnej prehliadke.

nella156
12. júl 2022

@evina274 tiež som mala v mladosti gen.bradavice. vtedajší lekár mi predpísal masť a nejaké tablety..a to bolo všetko...zmyzlo to...keď som otehotnela a vlastne sa akurát presťahovala zmenila som lekára,po pôrode som chodila na prehliadky stery z krčka všetko bolo v poriadku,to bolo pred 8 rokmi...ale tento rok mi vyšli zle stery, veľké zmeny na krčku,predrakovinove už...musela som podstúpiť konizaciu, našťastie výsledky z histologie sú v poriadku... akurát sa chystám zajtra k lekárovi na kontrolu po mesiaci a pol od zákroku...na tvojom mieste idem radšej na prehliadku nech ti urobia ster,aby si vedela či je všetko ok

hviezdicka384
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hviezdicka384
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabethh
12. okt 2022

@meggi28 Dobrý deň.Mozem sa opýtať aké prírodné produkty Vám pomohli proti Hpv ?
Ďakujem

meggi28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meggi28
12. okt 2022

@elizabethh pisala som ale zjavne to vzali ako propagaciu produktov tak to zmazali😏

hviezdicka384
5. nov 2022

ahojte, chcem sa spytat, tie ktore ste tu mali robenu biopsiu z krcka a z maternice mali ste po zakroku nejake krvacanie? a ked, tak ako dlho to trvalo?

lenkya
6. nov 2022

@meggi28 ahoj môžem sa opytat aké produkty si užívala ?ďakujem

meggi28
6. nov 2022

@lenkya ahoj, napisem Ti spravu lebo ked napisem nazov produktov tak to beru asi ako propagaciu a vymazu to.

kiki264
31. jan 2024

@meggi28 ahojky mohla by si aj mne prosím ta poslať správu a názvy tých produktov ktoré ti pomohli pri hpv? Ďakujem krasny večer

meggi28
31. jan 2024

@kiki264 ahoj. Tu je cely moj pribeh v skupine popisany aj vsetky produkty plus mozes si o tom popozerat prednasky 😉
https://www.facebook.com/share/kgRL91aaQNGYhtMY...