Inofolic verzus iné tabletky

siska765
18. mar 2013

Ahojte baby,kto mate podobny problem poraddte.Uzivam PARLODEL1/2 tbl.rano a 1/2 tbl.vecer na zvyseny prolaktin,a vzhladom na to ze chcem otehotniet a posledny cykus bol vraj anovolucny,folikuly sa mi spravili,dominantny som mala okolo velkosti 16 mm na 16DC a dnes o 4 dni na to uz tam nebol,neviem ci praskol alebo sa proste stratil,doktor povedal ze keby praskol bolo by tam po nom este nieco,ale neviem,dnes mi predpisal INOFOLIC a od 3DC aj clostilbegyt.Moze sa to vsetko do kopy a bude nejaky vysledok?Snazime sa zatial druhy mesiac.Ake sance mam ze sa to podari konecne?Prve tehotenstvo sa podarilo len vdaka parlodelu ,teda zbizenim prolaktinu ,ale 9tt to skoncilo.Poradte prosim.

blanka12
18. mar 2013

@siska765 ahoj moja ja som tiez brala parodel vysadila som ho mi bolo od neho zle teraz beriem noprolac a clostibergyt som tiez brala ale nemaly by sa miesat raz taky raz durhy liek dokopy

siska765
autor
18. mar 2013

blanka12 mne doky povedal ze to tak mam brat lebo kazde je na nieco ine a INOFOLIC je len vyzivovy doplnok na tvorbu folikulov.Myslim ze vie co mi moze asi dat.co uz mam robit?ja ich mam brat vsetky ti naraz

blanka12
19. mar 2013

@siska765 moja a ako casto ich mas brat ja som parodel brala na vysoky prolaktin ale nebolo mi dobre tak beriem noprolac stych liekou co budes brat je na folikuly a na upravu prolaktinu mas ho vysoky to je nato aby si mohla otehotniet tak mojko skus a o mesiac budes mamina ked budes vsetko oki drzim palceky 😉

siska765
autor
19. mar 2013

blanka12:ja beriem parlodel uz velmi dlho tiez na vysoky prolaktin a nikdy mi z neho nebyvalo zle.dakujem snad to vide

mauerka
19. mar 2013

@siska765 Inofolic mozes brat so vsetkym, je to v podstate len TOTALNE PREDRAZENY vitamin B a kazdy lekar, kt. ho odporuci/predpise ma z toho nemale provizie...ale to je off topic. Mozes ho brat s hocicim, hoci aj cely zivot, neposobi vobec PRIAMO na kvalitu folikov a vajicok.

siska765
autor
20. mar 2013

@mauerka dik za nazor,aj som si myslela ,uz neveddia co ma ju za to pytat.za mesiac to vide 48 eur.to je strasne 😖

siska765
autor
21. mar 2013

A baby neviete mi poradit ci mozem jest antibiotika Augmentin s Inofolicom?

donna11
21. mar 2013

Baby navrhujem pre tie, pre kt je inofolic pridrahy kupit ako @mauerka pisala vit B a sami uvidite, ci to nieco spravi za 3 mesiace..ked sa nepodari, skuste inofolic..v podobnej teme o inofolicu sa volako vreco trha s tehulkami!! vela stastia

pempusik
21. mar 2013

@siska765 urcite mozes brat inofolic s antibiotinami
@mauerka
@donna11 niezeby som obhajovala inofolic, je jasne, ze je to umely preparat, zbytocne predrazeny s dobrou reklamou, ale ja som typ cloveka, ktory sa nou da ovplyvnit. a po rokoch snazenia mam este trosku energie a penazi, tak som sa rozhodla to s nim skusit. v kazdom pripade by sa mnozstvo B vitaminu skonzumovane v nasej domacnosti dalo pocitat pomaly na kila. a to rozne druhy B vitaminov od B komplexu cez B12, B9 a neviem co vsetko mozne este. samozrejme uprava stravy a podobne. no a cuduj sa svete, inofolic mi tento cyklus celkom pekne upravil. netusim, ci je to nahoda alebo ma fakt taketo ucinky. V kazdom pripade mi aspon pomohol k pravidelnemu vyprazdnovaniu sa 😀.
A co sa tyka zlozenia inofolicu, tak obsahuje myo-inositol, ktory by sa mal uzivat (podla nejakej studie) az do mnozstva 12-18g denne. pricom inofolic ho obsahuje 2g.

donna11
21. mar 2013

@pempusik ja som to myslela v dobrom pre inofolic,pretože @mauerka všade presviedča,že inofolic je zbytočne predrazeny vit b. Z čítania viem,že veľa bab to skúšali s vit B a prt z toho. Preto ma hnevá,ked niekto niečo odsúdi,pritom ten doplnok ma take úspechy a aj ja mu vďačím za drobceka v brusku. Baby nedajte sa odradiť,na mňa mal aj kopec ďalších pozitívnych účinkov.

mauerka
21. mar 2013

@donna11 Inofolic je JEDEN ZO SKUPINY vitaminov B - inositol + kys. listova - svojimi prispevkami som len chcela naznacit, ze vyskladat si takuto kombinaciu moze kazdy rozmyslajuci clovek aj za tretinove peniaze
a es - NIKOHO vsade nepresviedcam, kazdy sa rozhoduje sam a nech to je cokolvek, kazdej z nas prajem, aby pomohlo

zibi
8. jún 2013

pomohool mam inofolic baby?

ja som tiez rozmyslala ze si ho vyskladam ale kedze obsahuje az 2 g myoinozitoliu tak to bezne nezozeniem.... a ked tak by som musela brat asi 4 tebletky denne .... 😒 nasla som nejkake a ma asi len 500 mg cize 4 tabletky a uz ich mam po krk ...
@pempusik pises ze ti pomohlol?
ja by som chcela vyskusat na skvalitnenie folikov a mozno motyka vystreli 😝 😀

pempusik
9. jún 2013

@zibi ano,ja si myslim, ze mi pomohol. brala som ho jeden cely cyklus, 2x denne. akurat som nebola na folikulometrii, takze potvrdene to na 100% nemam, ale cely cyklus bolukazkovy, tak si myslim, ze nieco aj urobil. potom som bola cyklus bez nicoho, ziadne cajicky anivitaminy ani nic a tiez bol v pohode. tentozyklus som znova zacala, akurat som taka rozlietana, ze zabudam,t akze si davam raz 1 sacok, raz 2 sacky denne. je to drahe, ale povedala som si, ze este investujem do tohto, na pol roka a potom koncim sovselijakymitymi "zarucenymi receptami" 🙂

ematko29
10. jún 2013

@mauerka aj ja som nadtým uvažovala,ale ked som sa pýtala minule v lekárni ,tak inositol oni nemajú ani ho nedostať kúpiť len tak ttak neviem :(

annailuj
12. jan 2016

Ahojte. Pokial ja viem, tak Inozitol samotny na SK nie je dostat. Obsahuje ho len inofolic. Teda Inofolic obsahuje kyselinu listovu a inozitol.

luciamichnova
16. mar 2016

@annailuj dostanes ho aj na sk.;) dnes som si ho objednala v lekárni.stojí cca 2.50 eur

buckeye
30. mar 2016

@mauerka praveze vyskladat nie, ked si kupis nejaky B komplex, inozitolu tam nebude tolko ako v inofoliku a zasa brat tolko B komplexu, len aby si dosiahla potrebnu davku inozitolu je na hlavu..podla studii je potreba davka minimalne 1g inozitolu denne, niekde davaju 2g, v beznom B komplexe mas tak 100mg, to by museli brat 10 tabletiek denne..
mne inofolic pomaha, som teraz v zahranici, kde nie je dostupny, ale zasa sa tu da zohnat cisty inozitol, tak budem brat ten. vdaka inozitolu sa mi po rokoch upravil cyklus z premerneho 65 (na striedacku cc 40 a cca 80 dnovy cyklus) na 32..ale beriem ho len vzdy prvy tyzden cyklu..

mauerka
31. mar 2016

@buckeye ZLE ma CITAS - ja pisem VYSKLADAT nie vykaslat 🙂 samotny inositol /nie v inofoliku/ a to v davke 2g denne sa da kupit za 6€, takze kupit samotnu listovku a samotny inositol a VYSKLADAT si to je dobra vec a nie kupovat predrazeny inofolik

stevvvka
31. mar 2016

Mne inofolic tiez pomohol, nahodil ovulaciu. Ale som od neho aj pribrala.

buckeye
1. apr 2016

@mauerka a ja pisem niekde vykaslat? Tiez pisem o vyskladani :D

mauerka
1. apr 2016

@buckeye sranda, neviem citat 🙂
Ja som si kupila SAMOTNY inositol /500mg v tobolke/ teda nevyskladavala som to s b-komplexom, len cisty inositol.
@stevvvka Ja som ho brala asi 2mesiace pred IVF a veru tiez som sla s vahou trochu hore, ale tak ja som brala aj ine vyziv. doplnky, tak neviem isto povedat, ci inositol al. nieco ine ... /alebo som sa rozozrala 😀

buckeye
1. apr 2016

@mauerka ja ho beriem zatial akp inofolic (svokra nakupila zasoby, tak minam tie :D) potom prejdem na cisty, lebo tu sa inofolic nepredava, ja som schudla, tak neviem :D

mauerka
1. apr 2016

@buckeye jooooj, pozicaj svokru 😉

buckeye
1. apr 2016

@mauerka nedam nedam, mam najlepsiu 🙂

lanci23
4. apr 2016

@siska765 ja som sa snazila 8 mes a nedarilo sa mi.. 9 mesiac: v 5 dc som zacala brat inofolic a ostala som tehotna..odporucam..

siska765
autor
5. apr 2016

@lanci23 ano pomohlo aj mne ,ale prispevok uz je stary niekolko rokov tusim,ale super ze sa ti podarilo

5lucinka1
11. júl 2016

Mám na predaj inofolic ak by mal niekto záujem

emakiki
5. okt 2016

Ahojte mám na predaj Inositol, kupila som za 12+pošta, chyba 7 zo 100 toboliek, predám za 7 s poštou, bližšie info IP.

misiak.ke
4. feb 2017

@annailuj mozem za opytat kde si objednavala? Dakujem

tanietqaa
4. feb 2017

Žienky, nezvýšil sa niektorej Inofolic? Poprosím IP 🙂