Je lepšia fytosója alebo inofolic?

enanena
2. máj 2013

Chcem sa spytat co je lepsie fytosoja alebo inofolic?

donna11
2. máj 2013

@enanena ahoj, fytosoju som nikdy nebrala a s inofolicom som v podstate otehu hned v cykle, kedy som ho brala od zaciatku..skus si precitat https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/inofolic-skusenosti/ alebo https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/ostali-ste-tehotne-vdaka-inofolicu/ to je k inofolicu..ja ho mozem len odporucit.. 🙂

enanena
autor
2. máj 2013

@donna11 dakujem ti za odpoved...sa rozhodujem medzi tymito dvoma ale este chcem vyskusat metformin a ked mi nezaberie tak by som rada vyskusala niektoru z tychto dvoch variant 🙂

donna11
2. máj 2013

@enanena fytosoja je lacnejsia, ale zas inofolic posobi lepsie na cyklus a hlavne na kvalitu vajicok, je sice drahy jak slak, ale ja tu investiciu nebanujem..baby to beru aj s tabletkami, co im da lekar..drzim paste

taja27
25. máj 2013

@donna11
@donna11
@enanena
ahojte baby ja berem inofolic pomaly 2 mesiac a veru neveim zatim tehu nie som ovulka mi chodi tak ako bola aj pred mesiacom....som z toho smutnáá čakala som že budem skor tehu ale u nas bol proble v tom že dr mi blokol cyklus dufastonom a potom moj mm nemal ok spg ale ma lepšie ovela...
chcela by som začat brat aj ja fytosoju čo poviete baby????

tinka1811
30. máj 2013

@taja27 ahoj ja ju idem začať brať od zajtra. vybrala som 4 balenia inofolicu a dva cykly som mala anovulačné, ide to moc do peňazí 😠 tak idem tento mesiac vyskúšať fytosóju... tak uvidím 🙂

taja27
30. máj 2013

@tinka1811 ahoj ahoj a fytosoju forte??,lebo u nas maju len tuu osteo ale ja ta ma izoflavonidy 25gramov!!§ možno to by stačilo tiež...ja som brala asi 8 baleni inofolicu ale ovu sa mi posunula na skor...
no potom daj vedet čo ako .-))dobre??aj ja ju chcem brat len MS čakám o dákych 8 dni

tinka1811
30. máj 2013

áno fytosoju forte, uvidím aké budú výsledky

anulkaba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trezalka19
26. sep 2013

ja beriem oboje, inofolic, fytosoju forte a este bio matersku kasicku..a tento mesiac sa mi podaril menzes na 30 den co je pre mna zazrak, vzdy tak 36-50 dni..mam PCO.

adamnela
16. dec 2013

@tinka1811 pozeram, ze ked si pisala v maji este si asi nebola tehu, hm? Brala si teda tu fytosoju forte? A to si aj hned otehotnela? Ak ano, tak super, prosim ta ake si si dala davkovanie? Lebo na krabicke je 2xdenne, rano a vecer po jedle...ale myslim, ze by sa nemala uzivat pocas celeho cyklu ak chces otehotniet, hm? A inak gratulujem 🙂

empathia
16. dec 2013

@adamnela ahoj a aka cena fytosoje je?

adamnela
16. dec 2013

@empathia dnes som ju kupila, vysla ma 8,80e a je tam 60kps.

empathia
16. dec 2013

@adamnela no ja tiez beriem inofolic a je to dost 40e mesacne... ale zas pocitujem dobre zmeny.. a yzera to ze sa mi cyklus upravi tak trosku sa aj bojim prejst na iny produkt :(

adamnela
16. dec 2013

@empathia ja som tiez rozmyslala, ze si ho nasadim, ale ta cena ma odradila , tak som zatial siahla po tejto Fytosoji, tak uvidim...

sherny
29. dec 2013

@adamnela a ako berieš tú soju? celý cyklus, či ako?

adamnela
31. dec 2013

@sherny ahojky...vies co nakolko mavam dlhy cyklus a to 38 dnovy , tak som to prvy cyklus skusila od 3 DC do 7 DC. Treti den 4 tabletky, 5 den 4 tabletky, 6 den 5 tabletiek a 7 den 6 tabletiek. Buduci mesiac zasa zacnem tak isto...

sherny
1. jan 2014

@adamnela ozaj a štvrtý deň koľko? to si nenapísala ☹... a kedy ich ješ? an to všetky naraz?

adamnela
2. jan 2014

@sherny aha prepac, ani som si nevsimla 🙂 ano aj 4 den 4 tabletky 🙂 A ano jem ich vsetky naraz, davam si ich rano...

sherny
5. jan 2014

@adamnela ahoj..vcera som prvy krat uzila fytosoju...poviem ti ze som mala dost problem ich prehltat po jednom a nie vsetky naraz...dala som si ix vecer lebo som citala ze mozu sposobovat traviace problemy..

kika691
5. jan 2014

inofolic možem len odporučiť...po 3 mesiacoch uživania mi konečne nabehla ovulacia...

adamnela
5. jan 2014

@sherny ja som tiez mala trosku s nimi problem, alôe nejako som to prezila 🙂 Ja som baby mala pocit, ze dnes som mala asi ovulku, lebo ma chvilku tak pichalo v lavom vajecniku, ze som vobec nemohla sediet, ale musela som stat. Dovtedy som to vobec necitila, tak myslim, ze to mohlo byt aj ono. Som 23 DC, ale kedze mam tak 38 DC, tak myslim,. ze to mohlo byt ono...a dnes doobeda bol tutu mutu, tak som zvedava 🙂

sherny
5. jan 2014

@kika691 to je super 🙂..aj ja mam problem s ovulaciou...velmi casto byvaju u mna anovulaky....viem to lebo chodim na folikulimetriu...

petulla28
6. jan 2014

@adamnela a ako teplotka stupla dnes?

adamnela
6. jan 2014

@petulla28 co ja viem, ja ju mám stále taku nižšiu.Vcera bola 36,4 a dnes 36,5°C, , tak neviem 😒

adamnela
6. jan 2014

@sherny ja nie som si na 100% istá ci to bola ovulka, ale také pichanie vo vajecniku u mna nepozorujem, az včera. No uvidim co sa z toho vykluje 😉

sherny
6. jan 2014

@adamnela no ja veru nikdy neviem kedy mám ovulku, iba na základe folikulometrie..nemám žiadne príznaky, ako píšeš ty...držím ti moc palce.. 🙂

petulla28
6. jan 2014

@adamnela aj pozvolne stupanie teploty,je stupanie🙂 takze ak pojdes zajtra a pozajtra hore tak to pichanie mohla byt ovu🙂 znacis si aj na FF teploty,ci niekde inde?

petulla28
6. jan 2014

@adamnela inak vcera som dobrala soju a take jemne pobolievanie v podbrusku a pichanie mam uz skoro treti den,moze byt ze folikul narasta, aj ked som len 9 DC🙂 Takze u mna ovulka este v nedohladne,keďže min cyklus bola az na 25DC.To sa este načakam🙂

leonetka
6. jan 2014

ahojte baby, chcem vas len upozornit, ze fytosoju neuzivajte tie, ktore mate problem so stitnou zlazou (napr. hypotyreoza). vyssie davky soje ju dokazu uplne rozhasit. ja som ju brala pred prvym tehotenstvom a potratila som. hodnoty stitnej zlazy som mala katastrofalne. co sa tyka Inofolicu, tak ak nemate PCO a mate pravidelny cyklus a trebars nesnazite velmi dlho, tak by som zvazila jeho uzivanie. Radsej si robte cajiky z alchemilky a rebricku. Ja som ho uzivala 2 mesiace (nemam PCO a mam pravidelny cyklus) kvoli kvalitnym vajickam, ale vyrazne mi znizil teploty (meriam si BT) a to aj ine dievcata hovorili, posunul ovulku, mala som vkuse take neprijemne tahanie po bokoch, no skratka divne som sa citila, takze som ho rasej vysadila. Viem, je to vysoko individualne, niektore dievcata nedaju nan dopustit, len som vam napisala moje skusenosti.

adamnela
7. jan 2014

@petulla28 no dnes teplota zasa len 36,3 °C 😒 Hej znacim si do mobilu, mam v nom taku aplikaciu..robi mi to aj graf. .