Je to opäť zápal močových ciest?

piesocek2
5. máj 2014

Ahojte zienky...mám nasledovný problém...pred cca 2-3 týždňami som mala pravdepodobne zápal močových ciest..nerobili mi testy len to usúdili na pohotovosti keďže bola Veľká noc..🙂 ..a vypísali mi antibiotiká ktoré som poctivo dobrala..4 dni nato som dostala mrsku ktora ale nebola taká ako inokedy..nemala som ziadne bolesti čo ja inak umieram aké mám veľké bolesti..mrska bola slabá..prerusovana a krátka...trvala cca 4 dni..obvykle mám mrsku 7-8 dni...mrska mi skončila 25. Apríla a od vtedy pociťujem v podbrusku slabé menstruacne bolesti a pichanie na pravej strane a stale mám pocit ze mi treba častejšie cikat...s priateľom sme mali približne 7 dni pred mrskou nechraneny styk viackrát keďže sme sa dlho nevideli lebo študujem na opačnom konci slovenska..🙂 ...na gynekológiu idem v piatok keďže som teraz odcestovana..ale chcela by som vedieť váš názor ak s tým niekto ma skúsenosti ze čo to môže byť..či sa mi opäť vrátil zápal aj po dobrati všetkých liekov alebo je to nejaká cysta..lebo nad tým stale rozmýšľam...a mám aj taký priesvitny niekedy trošku do biela výtok alebo hlien ktorý nijak nezappácha ale doteraz som ho ták dlho nemala...iba pri ovulke..a teraz aj počas mrsky aj teraz..stale...budem rada ak tu napíšete vlastne skúsenosti s tým lebo do piatku este ďaleko a nechcem sa zbytočne znepokojovať...🙂 ..vopred dakujem za odpovede..🙂

jul11
5. máj 2014

@piesocek2 tehu test?

zuzana172
5. máj 2014

tiez si myslim, ze by si si mala najprv urobit tehu test.... takyto vytok som mala aj ja cele dve tehotenstva...

cerez
5. máj 2014

tak, tak, urob si test

piesocek2
autor
5. máj 2014

@jul11
@zuzana172
@cerez
myslíte že by to mohlo byť aj tehu??...lebo do ďalšej mršky mám ešte dva týždne...a keďže som poslednú mršku mala..síce inú ale to pripisujem zápalu tak som tehu veľmi ani nebrala do úvahy...🙂 ...

zuzana172
5. máj 2014

uz si ho mala mat spraveny !!!!!!!! 🙂 a ked bude negativny, tak potom rozdumovat co ine by to mohlo byt 🙂

piesocek2
autor
5. máj 2014

@zuzana172 tak pouvažujem nad tehu testom..🙂 ..len už som bola párkrát sklamaná a nechcem byť zase..a ešte k tomu ten zápal..🙂 ...vpiatok zbehnem aj na ten tehu test...🙂

zuzana172
5. máj 2014

ved si ho kup v lekarni za a vies to hned...tu neistotu do piatka by som asi nevydrzala...

piesocek2
autor
5. máj 2014

@zuzana172 veď to neviem vydržať ani ja...ale do ďalšej mršky mám ešte 14 dní a nechcem sa uponáhľať...🙂

cerez
5. máj 2014

@piesocek2 Nie všetky ženy sme rovnaké a nie všetky ženy majú rovnaké príznaky tehu. Takže možné to je. Možno je to aj spôsobené tým zápalom močových ciest. Určite si urob test a ak si tehu plánovala, držím ti palce, nech je pozitívny. Daj potom vedieť a podeľ sa o radosť!!!!!!!!!!!! 🙂

piesocek2
autor
5. máj 2014

@cerez tak ono je to tak napoly plánované..🙂 ..lebo ja ešte študujem...priateľ už pracuje...ale rozhodli sme sa že sa nebudeme nijak chrániť...a keď sa zadarí tak budeme len radi...🙂 ...uvidí sa v piatok na gynekológii...🙂 ..dám vedieť...🙂

piesocek2
autor
14. máj 2014

@cerez tak tehu test negatívny...a etse ako na potvoru ked som bola doma tak moja gynekologicka mala dovolenku...o tyzden mám ísť zas domov ale to už mám dostať mrsku a zas to nestihnem ku gynekologické...už neviem čo mám robiť lebo tu bolesť v podbursku mám stale...:-/

cerez
14. máj 2014

@piesocek2 Treba ísť k lekárovi, k svojmu obvodnému a dať urobiť testy hlavne sedimentáciu. Možno je zápal v tele po prekonaní zápalu močových ciest. Určite to nenechaj len tak, zápaly vedia narobiť veľkú šarapatu.

kachorratt
14. máj 2014

@piesocek2 pobolievanie podbruška som aj mala, liečila som sa 8 mesiacov na infekčný zápal moč.mechúra, baktéria prešla aj do pošvy, sprevádzalo to aj časté močenie, pichanie, rezanie, ale nie pri močení. Určite chod k dr., možno na začiatok k obvodnému , nech ti spraví kutliváciu, či sú tam baktérie, mna obvoďák poslal po neustále sa opakujúcom zápale k urologičke a až ona ku gynekológovi.... nie je to sranda, chod k dr. a možno to máš z priatela, môj muž tiež musel dat moč na kultiváciu.....