Karta u gynekológa

2. apr 2024

Ahojte dávala som si od gynekológa kartu k inemu lekárovi, a dnes som volala či karta už prišla že nie mám si zavolať až v piatok. Ja neviem ale mám bolesti v podbrušku som v 7tt a už by som rada vedela či je všetko v poriadku, však v piatok si zavolám než mi dajú zase termín kedy mám prísť čo si mám zatiaľ obkusovat nechty ? Neviem či tam mám zajtra znovu volať že nech mi už dajú termín radšej teraz kým nepríde karta

ailiba
2. apr 2024

Bolesti v podbrusku su na zaciatku tehotenstva bezne, najma pri prvom babu. Ak vsak mas pochybnosti, tak sa spytal svojej novej gynekologicky, ako by ti radila postupovat...ci ti nemoze dat termin uz teraz a ked karta dovtedy nepride, tak si pripadne tu jednu kontrolu zaplatíš.

cookie29
2. apr 2024

Bolesti su bezne. Pokial nekrvacas, nie je dovod na stres. A vysetrit Ta moze lekar aj bez karty nie? Na pohotovosti to tiez tak robia...

luccija
2. apr 2024

Karta s tým nič nemá spoločné.Podpises dohodu a môžu ta vyšetriť aj bez karty

ibrunova
2. apr 2024

A ten nový lekár, vie, že si tehotná?

autor
2. apr 2024

@ibrunova áno vie aj sa ma pýtali na poslednú ms všetko a ešte mi sestrička hovorí to je čas tak do 15-20 apríla ja pozerám že to snáď nie 🤦🏻

ibrunova
2. apr 2024

má pravdu, na prvé vyšetrenie sa chodí neskôr, keď už je niečo vidno.

autor
2. apr 2024

@ibrunova a v 8-9tt neni vidno ?

autor
2. apr 2024

@ibrunova v 5 tt mi lekar povedal že videl gestačný vak

ibrunova
2. apr 2024

Tak snáď lekár vie, kedy treba prísť na vyšetrenie.

ailiba
2. apr 2024

Kazdy lekar to vnima inak. Ked som prisla v 9.tt, tak mi povesala, ze som mohla prist skor (nemohla, bolo mi zle, ako psovi a bola som rada, ze som vobec prisla🙏). Ale ked mas pochybnosti a poviest to lekarovi, tak ta urcite vysetri aj skor.
V 7.tt mi to pride uz v pohode.

majki_ki
2. apr 2024

Rovnako som menila gynekológa, keď som bola tehotná, vzal ma oficiálne až k prvému dňu v mesiaci v Tom čase ešte tiež karta nebola, no vyšetril má neoficiálne aj skôr bez karty.. nezáleží na tom

simca06022011
2. apr 2024

ked sa prehlasujes k dr, si jeho pacient od 1. nasledujuceho mesiaca, ak ta postihali poodhlasovat a tak. Na kartu sa ani nemusi cakat... ja napr. som manila dr teraz a uz pri podpise mi dala termin na polku aprila... Cize ak mas problem, nevolaj si, ze "mam tam kartu", ale "necitim sa dobre, mam problem, a potrebovala by som termin vysetrenia". Proste to treba povedat.