Komplikovaný problém s otehotnením

omelinka17
20. okt 2014

Ahojte, som 23 ročná baba, mám za sebou jeden spontánny potrat s bývalým priateľom.(vraj zle uchytené a pomaly sa vyvíjajúce vajíčko cca 2 mesiac) S mojím už teraz manželom sa snažíme o dieťatko už viac ako 2 roky. Podstúpila som laparoskopiu, všetko v poriadku, vajcovody prechodné.. Brala som hormóny na vyprovokovanie vajíčok, aby dorástli do správnej veľkosti (20-25mm) lebo moje bez hormónov dorastú len do 9-10mm. Mám posledné 2 mesiace čo sa mi bude venovať môj gynekológ a budem brať hormóny. Potom ma chce odporučiť do Centra pomoci asistovanej reprodukcie. Má niekto podobný problém, že má nepravidelnú menštruáciu, niekedy musím ísť aj na "vyvolávačku", a bez tých hormónov nemám správne vajíčka na oplodnenie.. či ovuláciu. Ďakujem za pomoc 🙂

bonaqa2013
20. okt 2014

skús si pozrieť aj skupiny tu na modrom koníkovi..

zuzicek88
23. okt 2014

Ved v tom centre by ta aj dolkadnejsie vysetrili a budes lepsie vediet na com si,neboj si este mlada,urcite sa to podari

pepiska2812
23. okt 2014

Ja mam to iste,len som nepodstupila laparku...

adeala
23. okt 2014

@omelinka17 ja sa ti divím, že si ešte nešla do CARu sama. To neznamená, že hneď pojdete na umelé oplodnenie, ale vyšetria ťa tam a zistia, čo všetko je zle a ako sa to dá riešiť. Inak má manžel spravený spermiogram?

moo
23. okt 2014

ahoj to ma mrzi..ja som prešla všelijakými zákrokmi a brala som nekutočne vela hormonov a len to bolo horšie ☹ ... ptotom sme sa s mužom dohodli že skusime to inak a chceli sme sa po tom všetkom dať dohromady a začali sme brať víživové doplnky napriek tomu že nám vraveli že sme obaja ok ale chceli sme zvýšit šance na tehu a cítit sa lepšie... skus aj ty..... GS mimistar a muž kotvičník... uvídiš a máme doma 3t babo 😉

zibi
23. okt 2014

@omelinka17 skus inofolik .je dobry na foliky a zeny co nemaju ms si ho pochvaluju 🙂 🙂
a robii ti hormonalny profil? mas v poriadku hormony?

omelinka17
autor
23. okt 2014

Muž má spermigram v poriadku, len sú možno trošku lenivšie inak nič 🙂 Mne už robili toľko testov,že mám z t toho miž maž. Ale myslím,že mi vravel, že mám zvýšený testosteron(hormón mužov) tak neviem..