Konizácia v lokálnej anestéze

7. sep 2021

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ci bol niekto na konizacii v lokalnej anesteze ?
A kde robia v lokalnej anesteze konizaciu ?
Ďakujem vopred za odpoveď 🙂

uznetusim
7. sep 2021

📌

nini88
7. sep 2021

Bola som u Dr. Jendrušáka v B. Bystrici. Skúste si pozrieť www.ogama.sk

autor
8. sep 2021

@nini88 jeeej veľmi pekne ďakujem, išla si aj prvé na konzultáciu? Alebo rovno robili konizaciu ? Hneď si išla domov?

nini88
9. sep 2021

Najprv som išla na vyšetrenie (poslal ma môj gynekológ kvôli zlým výsledkom), odobral mi vzorky na histológiu a do týždňa ma aj operoval.

autor
10. sep 2021

@nini88 čiže ja keď už mám biopsiu za sebou tak ma možno už mi dajú termín aj na konizaciu ?
Nebolo to také strašné v tej lokalke ? A hneď po zákroku si išla domov ? Ci musela si tam spat ?

nini88
10. sep 2021

Podla mna ti dá hneď aj termín na operáciu, možno ta predtým ešte pozrie. Uplna pohoda v lokálnej anestéze a hneď po zákroku domov. Len musíš mat doprovod.

autor
11. sep 2021

@nini88 super veľmi pekne ďakujem ❤ celkovej narkóze sa bojím 😀 a biopsia v nemocniciach robia v celkovej narkóze, no mne ako tehotnej biopsiu robili bez akejkoľvek anestezi a zvládla som to, tak verím ze v tej lokalke to bude pohoda 🙂 a od konizacie už máš pokoj ? Už sa nevrátili zle výsledky?

nini88
11. sep 2021

Už je dobre 😉 bolo to ozaj zle, ale mala som šťastie. V júli to bolo už 7 rokov, ešte stále 2 krát ročne chodím k nemu na kontrolu.

autor
13. sep 2021

@nini88 ďakujem krásne za odpovede na moje otázky ❤ a prajem veľa veľa zdravíčka, nech sú aj naďalej dobre vysledky

nini88
13. sep 2021

Niet za čo 😉 Držím ti palce nech všetko dobre dopadne.

autor
16. sep 2021

@nini88 ďakujem moc, skúšam tam volať každý deň aby som sa objednala a vôbec to nikdo nedvíha:(

nini88
16. sep 2021

Tam sa je ťažké dovolať. Sestrička často asistuje pri doktorovi keď vyšetruje. Najlepšie sa je objednať cez ich stránku, alebo napísať email doktorovi alebo sestričke.

nini88
16. sep 2021

Inak majú na stránke oznam, dnes ani zajtra neordinuju.

autor
17. sep 2021

@nini88 ano už som si všimla tak som sa objednala cez stránku ďakujem🙂