Kontaktná ZOO počas menštruácie

14. júl 2022

Môžem ísť do voľného výbehu tigrov, levov a medveďov keď mám menštruáciu ? (Je to kontaktná zoo)
Dopočula som že vraj to na tie zvieratá môže vyvolať niečo agresívne alebo tak

meli888
14. júl 2022

No počula som o prípade kedy žena išla na túru a mala svoje dni ,zacítil ju jeleň a rozpáral ju ale to mal akurát ruju tak neviem moc by som neriskovala 😃

beata_k
14. júl 2022

Ides sa kontaktovat s levom a tigrom? To kde take maju? Chcela by som skusit.

miskakyblik
14. júl 2022

Halooo, #modrykomik , kde siiii , tu máš, naservírované na podnose 🤣🤣🤣 nemáš zaco 🤣

iwesska
14. júl 2022

Volny vybeh medvedov je v Tatrach,to viem😁Ale fakt by ma zaujimalo,kde pustaju levy a tigre v ruji k navstevnikom 😂

luliu
14. júl 2022

A ja že ma už nič neprekvapí..... A stále sa niečo nájde....

Možno ide do Afriky, len tam nie sú medvede..... Tak neviem

basska_b
14. júl 2022

Ja by som nesla, po tom, co mi jeden pes onuchaval zadok... 🤦‍♀️

meli888
14. júl 2022

Ach ľudia vy ste niektorí tak vtipní ..napísala že ide do Kontaktnej Zoo čiže do LM 🙂 ...ale niektoré tu nevedia čítať s porozumením

vero_29
14. júl 2022

@meli888 🤣🤣🤣 toto si kde počula..dáš nejaký relevantný zdroj? A nie jedna baba povedala 🤷🏼‍♀️

luliu
14. júl 2022

@meli888 a tam sa návštevníci dostávajú do kontaktu s levmi, tigrami a medveďmi? Už dlho nie..... A nikde nespomína LM, takže to, že ty poznáš jedinú kontaktnú zoo, nič neznamena

2medvede
14. júl 2022

nahodou k veci otazka, asi sa jedna o ZOO kontakt v LM. Mna minule "obtazoval" susedov pes vo vytahu, ked som mala menzes, takze k tigrom a medvedom by som radsej nesla :D

beata_k
14. júl 2022

@meli888 A pustia ju k tigrom a levom?

12katka21
14. júl 2022

V LM sme boli ale neviem ci teraz este pustaju k tymto zvieratam. Kedysi sa dalo kym boli v starych priestoroch. Ale to aj tak pustali iba k mladatam. Aj ked aj mlada vie zautocit.
A ked sme boli pri tigroch niekde za Bratislavou tak tam upozornovali hlavne na male deti. Ze ani k plotu radsej neist velmi blizko.

janai1
14. júl 2022

@meli888 až na to že kontaktných zoo je viac a nie len v LM 😉

xsuzannex
14. júl 2022

V novych aj starych priestoroch kontaktnej zoo som hladkala MLADATA tigra, medveda aj leva.. k dospelym logicky nepustaju..

junova
14. júl 2022

My sme pred pár rokmi boli v kontaktnej zoo v Mikuláši a pustili nás ku mladatam medveďa a dospelých aj k mladému levovi.

autor
14. júl 2022

@meli888 tak tak 🙂)

autor
14. júl 2022

@luliu je to LM :D

abbey1
14. júl 2022

Netreba do kontaktných zoo chodiť.

meli888
14. júl 2022

No takže som nečakane mala pravdu 😃

hipuska
23. júl 2022

Mna vzdy otravuje náš pes, keď mam svoje dni....onuchava a tak....ale, boli sme.v LM iba pri medvedoch....a teda, nemajú tam žiadne upozornenie. Takže, keby bol.problem, bolo by tam