Mali ste špinenie po kete?

kamillka100
3. máj 2012

ahojte baby, potrebujem radu, som po kete 9den, od vcera spinim do hneda, nie je toho vela, dnes cely den nic, lebo som cely cas lezala, len na wc a spat do postele, teraz ked som isla na wc tak som objavila nie hnede spinenie ale ruzove, od 7 dna mam pozitivny test, dnes je ciarka ovela silnejsia, je taka ista ako kontrolna, ale bojim sa ci mam este sancu alebo to odchadza, brucho ma vobec neboli, len sem tam vajecniky
po Et som zacala spinit na 14 den a o dva tyzdne som potratila, tiez som spinila do hneda, ☹
dakujem za kazdu jednu informaciu

brita
3. máj 2012

MYslim si, ze nic nie je stratene. Ja som po ET tiez spinila. Hlavne vela lez a setri sa. Ja som pila aj vytlaceny citron v mineralke a pomahalo mi to. Potom to spinenie ustalo. Ale asi hlavne preto, ze som dost lezala a bola doma. 😉

achojka
3. máj 2012

Ahoj, ja som mala tiez jemne krvacanie, ked som prvy krat otehotnela, bolo to asi tak v 6 tyzdni tehotenstva, a trvalo to cca 1den. Ale neviem, ci to bolo koli tomu, ze som den predtym letela lietadlom. Mala som aj bolesti v podbrusku, ale babetku sa nic nestalo a dnes je s neho velky loptos. Tak drzim palce, nech je vsetko OK. 🙂

bambi2
3. máj 2012

nechcem ta plasit ale ak ma zena spinenie, moze sa to veru zle skoncit... chod radsej k dr, mozno sa to bude dat este zachranit!!!!

belanka
3. máj 2012

Ja som pri druhom tehotenstve nielen špinila,ale vyskytla sa aj čerstvá krv.Išla som k lekárke,ale všetko bolo ok.Zopakovalo sa to asi 3-4x.Nezistili sme prečo.Ale každopádne by som to riešila s lekárom

lauritka
3. máj 2012

pre istotu zajtra brnkni do CAR, mozno by bolo dobre zvysit davku utrosu alebo duphastonu, neviem co beries.
spinenie moze znamenat aj to, ze sa tam poriadne zavrtava, mas nastimulovanu maternicu hormonmi,je presiaknuta- ale este aj ked ciarka silnie, tak to bude v poriadku. drzim palce a mysli pozitivne. 🤐

lujza25
3. máj 2012

ahoj, my cakame 1. vytuzene mimco.
ja som spinila od 7tt az doteraz (16tt). velmi som sa bala, ze to zle skonci. bola som aj v nemocnici, lebo som velmi krvacala, ale nakoniec vsetko dobre dopadlo. mam nizko polozenu placentu, tak sa mi z nej sem tam odtrhne a to je to moje spinenie / kvazi vytok....bbrala som Dufaston a ascorutin a v nemocnici mi davali nejake infuzky.
dr. povedal, ze by to v tom 4 mesiaci malo skoncit. teraz je to uz ok, uz som cistaaaaaa 😀
niektore dievcata to maju aj cele tehotenstvo, mam take kamosky a maju krasne a zdrave dcery.
drzim palce, nech ti to dobre dopadne....
len sa setri a oddychuj, aj ked to nieje prijemne, ked nemozes nic robit, ale pomaha to mimcu...a samoska aj tebe...

kitusa
29. apr 2017

ked bol kratke spinenie a zena neostane tehotna, co to znamena?

kitusa
29. apr 2017

spinila som 7 den po kete, na 11 den bol test negativny, cakam na 14 den a odber krvi, rozmyslam len, ked spinenie nebolo tehotenstvo, co potom signalizovalo ?

iva305
8. aug 2018

Ahojte. Som prvý deň po KET. Začala som spinit. Príde mi to strašne skoro. Ma s tým niekto skúsenosti?

miska11115
8. aug 2018

@iva305 ahoj nieco podobne sa stalo aj mne v maji som bola na ket a na 3 den som začala spinit ale strašne malilinko a dopadli to zle testy negativne takze nic mozno v tvojom pripade to bude dobre veľa oddychuj držím palce

danicabbb
8. aug 2018

@kamillka100 ahoj berieš douphastin poraď sa s dr, keď tak nexh ti zvýši dávku hlavne kľud a skús len oddychovať, ležať, ležať ležať

iva305
8. aug 2018

@miska11115 ďakujem za odpoveď. Asi to bude aj môj prípad. Dnes som sa dozvedela ze sa zvyšné embrya prestali vyvíjať, takže nám už nič nezostalo. V rovnakej kvalite (morula) my dve vlozili takze akosi prestavam dúfam...

miska11115
8. aug 2018

@iva305 to ma mrzi neboj nestracaj nadej

danka8881
22. júl 2019

Ahojte..Som 11 den po ket (5 dnove embryo-blastocysta) .Trosku som spinila(akurat mam cas menzesu) a tehu test negativny 😥 Som zufala.. Je to nas prvy pokus.... je mozne ze by som bola aj tak tehu?o 3 dni idem aj krv.Dakujem za kazdu odpoved

mocita1
6. nov 2019

@iva305 Citam vasu otazku. AKo ste dopadli? Ja som dnes na tom tak isto. Prvy den po KET a troska krvy na toaletaku.

iva305
8. nov 2019

@mocita1 dobrý deň. Od vtedy som podstúpila ďalšie dva IVF cykly. Vtedy sa to nepodarilo. Druhý krát sa mi vidí že som mala okolo 18 vajíčok. Zostala jedna blssyocysta ktorá sa nujala. Tretí krát IVF zase okolo 18 vajíčok a nemali sme žiadne embryo. K ET nedošlo. V januári to ideme skúsiť do reprogenesis v Brne.

ls85
26. nov 2019

Ahojte ja som 8 den po ket a vcera vecer som zacala mat hnede spinenie😟 Dnes rano som hned telefonovala do caru a mam prist na kontrolu, bojim sa, ze sa to neujalo. Som uz s nervami uplne na konci... 3 roky sa s muzom snazime, toto bolo zatial moje prve ivf. Test som rano robila, bol negativny, mozno to je este skoro, neviem😳

ls85
26. nov 2019

@danka8881 ahoj ako si potom dopadla? Podarilo sa to?

leyyla
16. feb 2020

@ls85 dobrý deň. Môžem sa spýtať ako to dopadlo s tým špinením lebo aj ja ho trocha mám a bojím sa

ls85
16. feb 2020

@leyyla zial to nevyslo 😔 Ale spinenie nemusi byt vzdy zle, napriklad ked sa malinke zahniezduje. Ja by som urcite na Vasom mieste rano zavolala na kliniku a opytala sa. Drzim palce 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

leyyla
17. feb 2020

@ls85 ďakujem 😘 volala som až dnes keďže nedeľu tam nikto nebol. Bola som na hcg a mám 33 na tehotnosť málo ale skúsia to podporiť tak budem dúfať 😇

ls85
17. feb 2020

@leyyla jeeej, no vyborne, 33 je podla mna super🙏🏻, bude to dobre, verim tomu, ze to dobre dopadne 🤰🏼

leyyla
17. feb 2020

@ls85 ďakujem za podporu 😇
Ty už si tehuľka? 😊

ls85
18. feb 2020

@leyyla zial este nie, teraz sme mali druhe KET, vo stvrtok mam ist na krv, ale dnes som to nevydrzala a urobila test, bol negativny, tak neratam velmi s tym, ze sa to podarilo😕. Mozem sa opytat do ktorej kliniky chodis?

leyyla
19. feb 2020

@ls85 ja chodím do Ferticentu. Ja tiež uvidím až zajtra čo a ako. Lebo som dostala normálne menstruáciu. Ale hcg mám 33 a poslali mi duphaston tak som zvedavá na výsledok 😌

leyyla
19. feb 2020

@ls85 raz sa to určite podarí. Hlavne pozitívnee 😊

ls85
19. feb 2020

@leyyla dakujem 😘ja som na tu krv isla uz dnes, nech zbytocne neberiem to svinstvo. Teraz mi volali, ze sa to nepodarilo 🥺. Budem drzat palce, nech to zajtra dopadne dobre 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 urcite mi daj vediet, ked budes mat vysledok.

leyyla
20. feb 2020

@ls85 Tak nevyšlo to 😕

ls85
20. feb 2020

@leyyla to ma mrzi🥺 Mas este dake zmrazene? Ja mam este dve. Pevne tomu verim, ze sa nam to raz podari🤗

leyyla
20. feb 2020

@ls85 ja iba jedno, to pravé ❤😌