Mám hnedý výtok týždeň po menštruácii

27. dec 2021

Ahojte.... samozrejme, chcem to riešiť s gynekológom, no nakoľko medzi sviatkami neordinuje,chcela by som sa skôr nejako si upokojiť.
Menštruácia mi skončila pred týždňom, a zrazu mám hnedý výtok, taký ako keby docistovanie.
No nakoľko mi to skončilo ako hovorím pred týždňom,tak mi to je také divné :/ a kúsok mám stres.
Styk s priateľom som už mala odvtedy,čo mi menštruácia skončila, nechránený....v konečnom dôsledku sa o dieťa nesnažíme, ale ak by sa zadarilo,boli by sme radi, avšak neviem o tom,že by sa do mňa spravil.
Nemam nijaké bolesti, pálenie, svrbenie nič.
Aktuálne však už skoro 2-3tyzdne beriem lieky Oprazole a Costi domperidon 🤔
Ja len či náhodou nemal niekto nejake skúsenosti, alebo podobné dačo zažil.
Vďaka za odpovede

mauduska
27. dec 2021

a špiníš veľa? teoreticky môžeš mať len ovuláciu a špinenie počas nej.

autor
27. dec 2021

@mauduska práveže nie, veľmi slabunko, ale je to také bledo hnedé.

mauduska
27. dec 2021

tak možno len ovulácia 🤔

nebeskabrana
27. dec 2021

Momentálne riešim rovnaký problém. Mam 11 deň cyklu a tiež mierne ružovo až hnedo po WC spiním. Minulý cyklus som to mala od 20 dňa cyklu a už to prechadzalo az do krvy
Tak som zvedavá ako toto dopadne tentokrát 😪

autor
27. dec 2021

@mauduska dúfam 🤷
Cca pred rokom a pol som mala taketo spinenie, ale viac a veľké bolestí, bola som na pohotovosti s podozrením na zápal slepého čreva.
Brali mi krv na zapali,sono brucha....nič mi nezistili 😀
Minulý mesiac som mala takto nejako taký bledoruzovo hnedý výtok, gynekológ povedal,že asi ovulácia, že to mám sledovať.
Ale to som mala menštruáciu cca 4.11. do 10.-11.11. a to bolo 2 týždne po menštruácii.
A to prešlo po 2dnoch tuším
Teraz to bolo od 13.12. a 19.12. skončila takže prakticky po týždni 🤷
Uvidím teda čo toto. Ani hento ani toto nebolo, nepáli, nesvrbi.
Čo som si na nete čítala, je možnosť aj endometriózy 🙈 ale to dúfam,že nie :/
.....ešte rozmýšľam nad týmito liekmi čo beriem 🤔 ale tiež neviem, každopádne skúsim ešte obvodnej zavolať, no a uvidím.
Ďakujem pekne 🙏

autor
27. dec 2021

@nebeskabrana toto som mala minulý mesiac, až si prečítaš komentár,čo som písala Mauduske 🤔🤔🤔

autor
27. dec 2021

@nebeskabrana ale zase krv som nemala, len to bolo také bledohnede, tak neviem no

nebeskabrana
27. dec 2021

Smejem sa ale v dobrom
Toto som si prešla minulý mesiac smer pohotovosť podozrenie na zápal slepého čreva, sono brucha,rtg krv všetko v poriadku. Doktor už bol zúfalý tak nasadil norethristeron na zástavu spienenia
Potom prišiel menzes a odkedy skončil stále ma bolia prsia ale ze stále a náladová som. Tehotná niesom , lekár nenašiel ani polyp ani cystu. Jedine stoho vychádza ze som vadný kus 😅
Alebo je to hormonálny problem

autor
27. dec 2021

@nebeskabrana ani ja som nemala cysty,ani nič také, to som bola pred fuuu 🤔 3mesiacmi sa mi zdá na kontrole.
No prakticky môže to byť aj dačo hormonálne.
Ja som pred 2rokmi v podstate prekonala/vyliečila sa z bulimie, a pod dlhej dobe už mám v podstate pravidelný cyklus a v podstate aj ovuláciu normálnejsiu.
Len je to niečo,čo som doteraz nemala a človeka to vážne vydesi :(
Niekto sa na tom možno zasmeje,že je to normálne,len pre človeka,pre ktorého je to niečo nezvyčajné to normálne nie je no :/
...a ten Noretristeron som užívala raz,keď som mala na dovolenku a 2dni pred tým som dostala menštruáciu, tak mi prerušilo a keď som to prestala brať, tak mi to "dotieklo".
Na gynekológiu som ešte objednaná v strede januára, no uvidíme,že čo bude dovtedy.
Ešte napríklad čo som spomínala,že beriem Oprazole,je tam ako nežiaduci účinok Stevens Johnson syndrom,že krvácanie z nosa, oči, pohlavných orgánov...lenže toto nie je krvacanie 🤷 iba slabulinke spinenie 🙈
Občas si tak hovorím,že prečo som išla na ekonomickú fakultu a nie lekársku haha 😀