Menštruácia po potrate

didi97
10. nov 2022

Ahojte, 17.9. som porodila v 23tt. Pretože malej prestalo biť srdiečko. Chcela som sa spýtať ako dlho Vám trvala menštruácia po potrate? Vyčistila som sa sama a na 4.týždeň po potrate som dostala prvú MS, ktorá trvala 8.dní. A následne som dostala na 19.deň cyklu zase menštruáciu bolo to také špinenie a trvá už 10.deň. Nemám silné krvácanie, len také špinenie. A nemala som ani príznaky pred MS. Teraz posledné dva dni ma pobolieva v podbrušku a bolia ma kríže. Myslíte, že je to v poriadku? Na kontrole bolo všetko v poriadku. Začali sme sa snažiť o bábätko, tak si chcem byť istá či je to okej. Ďakujem 🤗

miadi
10. nov 2022

@didi97 Mne nabehla uplne normalne po mesiaci a trvalo tak klasicky. Mozes ist na gyndu je taka injekcia na zastavenie ms .. alebo pockaj ako sa to same skonci.

ankare
10. nov 2022

@didi97 v poriadku to asi nie je, ja by som sa išla dať skontrolovať na gyndu. Treba to riešiť, ak sa chcete pokúšať o babo, čas beži.
Je mi veľmi ľúto, čím si si prešla, posielam Ti objatie! ❤️

andrea_prestastna
10. nov 2022

@didi97 vobec to neni ok
A po dalsie ak mas normalnu doktorku urcite ti mala povedat kolko tyzdnov si bola tehotna tolko mas cakat a az potom skusat
Presla som si tym zial tiez
Cakala som tiez pol roka a potom sa snazila a za 3 mesiace som mala pozitivny test, telo si ma oddychnut a nielen psychika, nesur to

didi97
autor
10. nov 2022

@andrea_prestastna mne doktor povedal, že po 2.cykle sa môžme začať snažiť. Niekde som čítala, že už po 600nedelí. Tak som už z toho zmätená 🤷🏼‍♀️

andrea_prestastna
10. nov 2022

@didi97 ja som viac krat zial ,,,,, ak moja kamoska a viac ako traja doktori mi to potvrdili, ale rob ako sa citis

alina765
10. nov 2022

@didi97 Je mi to ľúto aj ja som potratila minulý rok a krvacala som 14 dni.

didi97
autor
11. nov 2022

@andrea_prestastna dnes mi doktor vravel, že je to normálne. Že predsa je to 2.cyklus a na 3.cyklus sa to už začne dávať pomaly do normálu.