Menštruácia v šestonedelí

akcul13
9. jún 2018

Dostali ste niektora menstruaciu pocas sestonedelia? Ja uz som len trosicku spinila a teraz 4 tyzdne po porode silna jasnocervena krv

maria584
9. jún 2018

@akcul13 ja som to mala takto. Doktor povedal, že to nebola menštruácia. Ale, že som sa ešte docistovala

pininka
9. jún 2018

Aj ja som to mala a tiez to nebola este ms. Dostala som az po 5 meaiacoch

zuzkavladko
9. jún 2018

krvacanie v sestonedeli je normalne, v roznej intenzite. Ja som tiez par dni len spinila a potom zase krvacala. Kedy mas kontrolu po 6 nedeli? Btw ja som nekojila, len trosicku sa nam podarilo a menstruacia prisla strasne skoro .

senta_sofia
9. jún 2018

@akcul13 to su este ocistky

akcul13
autor
9. jún 2018

No ja tiez nekojim, tak som myslela, ze uz je to menzes. Sa mi to zdalo dost silne na ocistky, ked predtym skoro nic

yvana74
9. jún 2018

@akcul13
menstruacia moze prist aj v sestonedeli,
u mna
po prvom porode 5 tyzdnov po porode, potom pravidelne mesacne, dojcila som 1,5 roka
po druhom porode 3 tyzdne po porode, potom tiez pravidelne, dojcila som 2 roky

senta_sofia
9. jún 2018

@akcul13 mne sa stalo take nieco a to som bola 8. tyzden po porode a menzes to nebol, ale tak uvidis o mesiac a dalsi, ci to nabieha cyklus

zvedavabuduca
9. jún 2018

Ahoj , ja som dostala menzes 5 týždňov po pôrode trvalo to 3 dní a bol to taký typický menštruačný pach ... Potom odvtedy pravidelná menštruácia 😊 doktor mi povedal , že to mohla aj nemusela ale ja viem , že to bola . Kojila som 4 mesiace .