Meškanie menštruácie 8 mesiacov po pôrode.

miruschkar
22. sep 2019

Ahojte chcela by som sa spýtať ci je tu niekto kto mal podobný problém ..mám 8 mesiacov po pôrode, menštruáciu som mala pravidelnú avšak teraz mi už mešká týždeň. Mala som aj dosť stresu a niečo som nabrala po pôrode čo sa teraz snažím dať dole avšak zatiaľ to boli len dve kilečka. Ak mi bude meškať viac kedy mám ísť ku doktorke ? Koľko Vám najviac meškala menstruacia a dostali ste ju? Tehotná niesom teda aspoň žiadny test neukazuje všetko negatívne. Ďakujem

marianna_peskova
22. sep 2019

Ja som prvýkrát dostala krámy deväť mesiacov po pôrode. Momentálne mi meškajú jedenásty deň. Tehotná nie som. Sestra ma upokojila, že môžu meškať aj niekoľko mesiacov a je to úplne vporiadku. 😊

miiceencoovaa
22. sep 2019

@miruschkar ja som po porode 9 mesiacov, prvýkrát mi prišla po mesiaci, potom 2 mesiace nič, potom zas prišla a teraz prišla až po vyše 3.mesiacoch 😀 tak máš čas ešte, už som bola aj objednaná k dr a tyzden predtým ako som tam mala ísť mi prišla 🙂

miruschkar
autor
22. sep 2019

@miiceencoovaa ja nekojim ale od začiatku takze tým to určite neni .. 🙂 ja som mala ms hneď od začiatku po pôrode a pravidelnú a teraz toto .. za koľko si volala doktorke keď ti meškali ?

miruschkar
autor
22. sep 2019

@marianna_peskova to vážne ? A prečo je to v pohode ? Neunaví to daky problém? Cystu a podobne ?

zuz02
22. sep 2019

Podľa mňa je to ok, ak teda nemáš iné príznaky. Mne môj doktor vždy vravel, že po pôrode je normálne hocico: mat menzes - nemať menzes-mat pravidelný - mat nepravidelný. Čiže čokoľvek, pretože to trvá, kým sa telo a hormóny zase dajú do normálu. Ak máš ale pocit a aj iné príznaky, tak zbehni k doktorovi.

miiceencoovaa
23. sep 2019

@miruschkar ja som tiež nekojila po porode
Po 2,5 mesiacoch som volala dr

miruschkar
autor
23. sep 2019

@miiceencoovaa takze je to skoro volať po týždni?

miiceencoovaa
23. sep 2019
kvetuska123456
14. apr 2020

Ahojte, chcela by som sa poradiť alebo aspoň spýtať na váš nazor... Meška my menštruácia *8 mesiacov *od porodu. Maličkého som dojčila *6mesiacov* k lekarovy som nešla lebo som si mislela že meštruaciu dostanem keď ho prestanem dojčiť . Ale ešte stale nič mam občas bolesti v podbrušku ale viac nič v posledných dňoch mam aj častejšie bolesti žaludka ked niečo zjem ..Robila som si aj tehotensky test tehotna niesom .
Dosť som Schudla cca 10kg može aj vaha ovplyvniť menštruáciu? Fakt neviem ako privilať menštruáciu ..

marianna_peskova
14. apr 2020

@kvetuska123456 Je úplne prirodzené nemať menštruáciu aj dva roky po pôrode, je jedno či kojíš, alebo nie. Keď máš ale akékoľvek pochybnosti, obráť sa na gynekológa.

kvetuska123456
21. apr 2020

ahojte chcem sa spytať ako by som mohla potratiť v 2 mesiaci ??

martina2580
9. jan 2021

Ahojtee som po porode 8 mesiacov a este ani raz som nemala menstruaciu je to v poriadku? Sla som raz k doktorovi a povedal ze tak to je