Myóm na maternici

gondulka1
28. sep 2023

Ahojte dievčatá, máte niektorá skúsenosť s tým že sa vám podarilo zmenšiť myom prírodnou cestou ? Alebo poznáte niekoho komu sa podarilo vyliečiť myom na maternici či už formou homeopatie, bylinkového čaju alebo inej alternatívy ?

gondulka1
autor
26. okt 2023

@magimary oprava .. veľmi dôležité je aby ricínový olej bol extra panenský za studena lisovaný ideálne v bio kvalite

gondulka1
autor
26. okt 2023

@pribinak ale vyliecis … už za tri týždne sa zmenšil po úžasnej rade , tu komentároch mi úžasná Zena poradila ricínový olej na brucho dávať každú noc a celú noc a myom sa mi začína zmenšovať. chodím na kontrolu gynekológovi každý mesiac , aby som mala prehľad čo zaberá, myom mal predtým 6 krát 7 cm na konci septembra a teraz o mesiac má veľkosť 5,4

gondulka1
autor
26. okt 2023

@nikolet29 dobrý deň prajem, takže ja na základe rady od úžasnej pani v tejto diskusii som vyskúšala ten ricínový olej dávať na podbruško, ja som ho dávala na biele tielko ktoré som poskladala a priložila na podbruško tam som vyliala ricínový olej približne asi polievkovú lyžicu niekedy aj viac , potom som to ešte prekryla mikroténovom sáčkom a takto som to mala celú noc a každú noc
a behom 3 týždňov sa mi zmenšili na konci septembra na kontrole mal jeden myom 6 krát 7 cm teraz o 4 týždne na kontrole mal 5,4 cm takže áno funguje to 😊 druhy myom mal na konci septembra 1,7 cm a teraz na kontrole mal 1,1 cm.
, takze sa reálne zmenšili .
idem si teraz kúpiť klasické bavlnené plienky na ktoré si to budem dávať aby to bola čistá bavlna, to si budem príkladat na bruško a budem pokračovať v liečbe, leno to naozaj funguje 😊🙏
Posielam vám aj link na barbaru O’neill ktorá túto radu odovzdáva v tomto videu od 41. minúty treba sledovať, je to tam do podrobná vysvetlené akým spôsobom to môžte robiť ja som to nechcela dávať na inkontinenčné podložku, je tam asi veľa chémie , chcem to dávať iba na čisto biely materiál bavlnu lebo ricínový olej vie do seba vtiahnuť Chemikálie ktoré by potom mohli vojsť do bruška… ricínový olej vam myom rozpustí
Tu je link

https://www.youtube.com/watch?v=SPmJqss7upk


Ricínový olej ale nedávajte tesne pred menštruáciou a pocas menštruácie a je možné urobiť trošku aj prestávky niekedy dávať každý druhý deň, niekedy každý deň a potom som to pocitovo už prestal robiť celú noc ale napríklad som si to dala napríklad o 22.00 večera do 4 hodiny rána a už som si dala dole ten obklad lebo to aj reálne cítite že sa v tom brušku niečo deje

zlatican
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zlatican
6. dec 2023

@masandra A môžem ten ricínový olej natrieť priamo na brucho a prekryť bielou bavlnenou látkou? Ten, čo som si kúoila ja je od Saalos v bio kvalite je taký hustý, že po natretí na brucho nesteká.

masandra
6. dec 2023

@zlatican mala som ten istý, dávala som ho na tenkú vložku a až tak prekryla látkou. Pôsobí potom dlhšie, pretože som na tej vložíme nechala ten papierik, aby olej nepresiakol preč, ale bol na tom mieste, kde mal byť. Nemal by sa dávať počas menštruácie, pretože prekrvuje.