Nastrihnutá hrádza a liečba

1nelka1
11. sep 2021

Ahojte, chcela by som vás poprosiť o radu. Tie ktoré ste mali nastrihnutu hrádzu po pôrode, čo vám prosím vás pomáhalo na honenie. A ešte otázka koľko trvalo kým sa to zahojilo. Za každú radu ďakujem.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaruska_12
11. sep 2021

@bambulienka25 dobre 😂😂

lucka_ke
11. sep 2021

ja si to už ozaj nepamätám, ale dlho... myslím, že mi dali odporučili spray na urýchlenie hojenia rán a bolo to treba často vetrať

asfodelka
11. sep 2021

Mne sa hojilo do tyzdna. Nic extra som nekupovala. Po wc neutierat papierom ale osprchovat cistou vodou, urcite na to miesto nepouzivat mydlo. Je to rana ako kazda ina. Pomaha udrziavat v cistote, vetrat a nevsimat si to 😉

1nelka1
autor
11. sep 2021

@jaruska_12 baby ja to tam neviem opraviť. 😁😁😁😁😁😁

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malinoismum
11. sep 2021

Tiež som sa výborne zabavila na hojení honení 😂
K veci: Taký zeleny sprej z lekárne je super na to…(isto budú vedieť v lekárni🙂)
@bambulienka25 Zlatko, prosím , nemýlim sa, ak napíšem, že názov je “Dermo-Chlorophyl”?

jaruska_12
11. sep 2021

@1nelka1 nevadí ale ja som sa konečne dobre zasmiala 😂 pekný dník 🙂🙂

jane1987
11. sep 2021

@1nelka1 casta sprcha ale ze naozaj casta, vetrat, cicatridina krem. Nic ine nezabralo a to som bola nastrihnuta az po zadok.

kakarot
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka.zuzu
11. sep 2021

cicatridina, ten dermochloro dost farbi na zeleno, radsej skus cicu, to je sprej co sa zmeni na biely puder

zuzanka.zuzu
11. sep 2021

@kakarot uz som ta nahlasila, snad coskoro zmazu aj ked je sobota

kakarot
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1nelka1
autor
11. sep 2021

Ďakujem krásne za rady baby 🙏😊 a som rada že som vás pobavila 😁😁😁😁🙈

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca0510
11. sep 2021

@kakarot nahlásila som aj ja. Je to reklama a tá je zakázaná.

zuzinjan
11. sep 2021

Pomôžu aj sedacie kúpele z repíka 🙂

monea
11. sep 2021

@1nelka1 betadine roztok, za mna to naj do tyzdna to bolo ok
Mala som aj repík aj ten zelený sprej (chlorophyl) z lekarne mne to nepomohlo, trápila som sa s tým 2 týždne.

malinoismum
11. sep 2021

@nelca0510 a zaujímavé, že je s tou reklamou aj v diskusii o priberani v tehotenstve…. To bude zas nejaký “podnikateľ”. Tiež som nahlásila. ☝🏼🙂

1nelka1
autor
11. sep 2021

@monea ďakujem krásne, zajtra pošlem muža po to. 😊