Nepravidelná menštruácia

si_ma1
21. aug 2018

Ahojte . Od nového roka mám nepravidelnú menštruáciu kde cyklus trvá aj 50/55 dni .. s priateľom sa snažíme o babo len pár mesiac a pri mojom cykle to nie je bohvie čo . K dr som objednaná na kompletne vyšetrenie len v septembri . Stalo sa niektorej z vás že mala tiež takto nepravidelný cyklus a otehotnela ? Poprípade viete mi niečo poradiť čo by mo cyklus upravilo ?

guma6
21. aug 2018

@si_ma1 ja som mala hoci aky ciklus. Na cas mi prisla MS mozno raz za rok. V pohode mi jedna MS "vynechala", niekedy aj 2 a otehotnela som na prvykrat. Ale teda moja plodnost ti k tej tvojej nepomoze 😉

lilli19
21. aug 2018

@si_ma1 moj cyklus bol 60-65 dni, otehotnela som celkom rychlo.brala som ale inofolic a myslim ze tak trochu aj vdaka nemu.kedze trafit sa do ovulky bolo celkom umenie🤣

si_ma1
autor
21. aug 2018

@lilli19 všade čo čítam tak mi každý odporúča inofolic rozmýšľam že zbehnem do lekárne a kúpim si a uvidím či sa zadarí 🤔 a presne tak trafiť sa do ovulky tak to je umenie to ti poviem 😆a kupovať zbytočne ovu testy , tak radšej zainvestujem do niečoho poriadneho už má to nebaví stále testovať 😆 a ako dlho si užívala tento inofolic pokial sa Vám zadarilo ak sa môžem opýtať ?

sweetdreams
21. aug 2018

@si_ma1 ja som mala cyklus v rozpati 21 - 45 dni, napriek tomu som otehotnela dvakrat ukazkovo na 14 den cyklu,sama som z toho bola prekvapena... drzim palce 🙂

lilli19
21. aug 2018

@si_ma1 netusim naozaj ci to bolo nim ale myslim ze dopomohol a to velmi, zostala som tehu po 3 mesiacoch uzivania...kamoska po 2, dalsia po 6...takze nieco na nom bude.brala som 2 sacky denne😉pri takom cykle ovulku nevyratas...

si_ma1
autor
21. aug 2018

@sweetdreams ďakujem za povzbudenie 😊 my sa snažíme už cca 5 mesiacov tak dúfam , že čoskoro sa to podarí 😊 už si domýšľam kadečo , tento mesiac som zatiaľ netestovala cítim ako keby pálenie v podbrušku ale nedávam tomu veľkú šancu :/ skúsila by som aj test ale bojím sa zas toho sklamania že tam bude len jedna čiarka :( ...

si_ma1
autor
21. aug 2018

@lilli19 za skúšku nič nedám uvidím či pomôže aj mne , kiežby to bol aj môj prípad že by sa podarilo 🙂

lilli19
21. aug 2018

@si_ma1 neboj podari sa, skus na to tolko nemysliet a vyrazte si niekam oddychnut a podari sa😉drzim palceky

si_ma1
autor
21. aug 2018

@lilli19 keby to bolo take ľahké nemyslieť na to :( .. ale raz sa to určite podarí 😊
Ďakujem ❤️

jana993
21. aug 2018

@si_ma1 Ahoj, aj ja mam velmi nepravidelnu menstruaciu a mame uz pol rocnu dcerku 😊. Nam to trvalo dost dlho, rok naostro. Z toho asi pol roka intenzivne a obaja sme mali vsetky vysetrenia v poriadku. Ja som nebrala ziadne lieky. Posledny mesiac sme sa posnazili fakt veeelmi intenzivne a vyslo to. Tak drzim prsty 😉

si_ma1
autor
21. aug 2018

@jana993 ďakujem 😊

arcanne2
21. aug 2018

@si_ma1 ak mozem poradit ja som Inofolic brala tiez kvôli nekvalitným vajickam,brala som 2x1 sacok. Dakedy som brala Inofolic combi ale mne dr.povedal že je pre mňa lepsi ten sackovy.otehotnela som hned prvy mesiac uzivania.aj jedna známa mala problem s cyklom a myslim že po 2 mesiacoch uzivania otehotnela. Takze ja mám s ním pozitivnu skusenost 🙂

arcanne2
21. aug 2018

@si_ma1 inak je pravda že pomoze vypnut,ja som otehotnela na prvý šup na dovolenke počas divokej drinkovej noci :D predtým sa nám cca rok nedarilo

si_ma1
autor
21. aug 2018

@arcanne2 ak sa môžem opýtať aký je rozdiel medzi inofolic combi a ten sačkovi ? 🙂 ci to je jedno a to iste ? 🙂

arcanne2
21. aug 2018

@si_ma1 ja neviem,combi som brala minuly rok 3 mesiace a nezabral. Čítala som niekde že combi je pre plnsie zeny.ale sama neviem :D

si_ma1
autor
21. aug 2018

@arcanne2 jaj tak 😃 ďakujem 😊

iwuskapoh
25. júl 2019

Nemá niekto na predaj Inofolic combi?