Nepravidelná menštruácia

nulky18
28. apr 2017

Ahojte dievcata, chcela by som sa spytat ci sa vam podarilo otehotniet aj s nepravidelnou menstruaciou .. cyklus mam vacsinou okolo 35-45 dni niekedy mi nepride vobec takze si ani neviem odsledovat plodne dni. Podla gyn sa mi menzes upravi az po porode no stale sa mi vynaraju otazniky ci vobec budem moct otehotniet. Moc dakujem za vsetky odpovede 🙂

misscelaneous
28. apr 2017

Na upravu cyklu je vraj dobry caj z Alchemilky. urcite budes moct otehotniet, nam sa dcerka podarila na prvy sup pri 45-55 dnovych cykloch, nevedela som kedy ovulujem ani som sa nejak nesledovala a vyslo. Plodne dni si ked tak odsleduj ovu testami, ak nepoznas svoje telo (ovulacny hlien, niekto mava okolo ovu bolesti v podbrusku, citlive prsia, ... ), potom sa da zistit ovulacia mernim bazalnej teploty. Su aj dobre aplikacie, ked si mozes zapisovat kedy mas menstruaciu a ine informacie a vedia ti tak vypocitat priblizne kedy by si mala mat ovulaciu, no na to treba niekolko mesiacov vstupov, aby to bolo presnejsie. No poradim ti, este nic nesleduj a nestresuj, dajte tomu volny priebeh, nam sa druhe nedari mozno prave preto, ze sa prilis sledujem. A mozno ta sklamem, no po porode sa mi cyklus este viac rozhadzal, uz je to skoro dva a pol roka.

natasa12345678
20. sep 2022

Dobri den len teras nemam pravidelnu menstruaciu neviete mi poradit ... ze mam skoro menstruaciu poradte mi