Neustále zápaly pošvy a následne aj mechúra

2. aug 2021

Viem ze tych diskusii tu bolo neurekom..hladam vsak zazrak doslova 😪😪😪..chcem to v skratke zhrnut
- neustale zapaly posvy ale bakterialneho povodu
- castokrat svrbenie aj okolo posvoveho vchodu
- cystoskopia negativna
- velakrat gynekologia negativna ked mam vsak zapal aj mechura tsk vzdy bud e.coli alebo enteroccus
- umyvam sa len cistou vodou, utieram sa spredu do zadu, vsetku hugienu dodrzujem aj po sexe
- vyskysala som uz xxxx pripravkov ci uz chemickych aj prirodnych aj cinsku medicinu aj tiande produkty
- nefajcim,nepijem,vyhybam sa cukru, obmedzujem pecivo
- do posvy dlhodobo si davam lactobacili alebo striedam s kyselinou hyauronovou aj lokalne som bral probiotika
- bola som aj hormonalne stimulovana kvoli ivf aj to mozno prispieva ale to som uz mavala aj davno predtym
- blokurimu velmi casto uzivam
- mam za sebou vela vselijakych kur na posvu ci mechur
- preliecena mesiac aj wobenzynom viackrat, v minulosti som mala aj urovaxon
Tak prosim vas povedzte kde robim do pekla chybu????😪😪😪😪😪😪vcera som opat dostala zapal po 2mesiacoch zas..mam nolicin ten mi vzdy zabere..prosim co sa da na toto vobec este skusit..sliznice posvy su isto narusene ale ako si to mam vsetko poliecit??? Nik mi nevie pomoct..najhorsie je ze sa z toho neviem dostat a mame 1 zmrazene embrio a nemozem ist na vklad kvoli opakujucim sa infekciam 😪😪😪😪😪😪😪😪😪 cista zufalost

pribinak
2. aug 2021

Partner preventívne preliečeny nebol?

anjelok
2. aug 2021

Asi treba navstivit imunologa

ctrl
2. aug 2021

https://www.gynimun.sk/poradna/
Nápis sem ráno , dostaneš aj odpoved v ten deň.

simsalabim
2. aug 2021

K imunologovi. Minimalne urovaxom by mal nasadit, kamoske velmi pomohol.

autor
2. aug 2021

@pribinak nebol prelieceny ale z neho to nemam..sex sme nemali uz dlhsie..ale v minulosti bol sa dat skontrlovat nic mu nenasli

autor
2. aug 2021

@anjelok bola som..nic zvlastne nenasli 😔

autor
2. aug 2021

@ctrl dobre dakujem

fiffinkaa
2. aug 2021

Ja som užívala wobenzym 7 mesiacov a sušené brusnice...mám to pod kontrolou.

zdenka11081983
2. aug 2021

Mrle, alebo ine parazity crevne. No najpravdepodobnejšie mrle. Daj si kuru vermoxom. Myslim, ze ti ti pomoze. Na stery k lekárovi ani stolicu by som nesla, nemusí ti nic vyjsť. Je to nadlho ci by som ti o tom popisala.

cawes
2. aug 2021

Ja som mala toto iste co popisujes uz som bola na dne lebo stale nevedeli na nic prist. Mne nenasli nikdy nic. A nakoniec to bola andonetrioza maternicovehu svalu

autor
2. aug 2021

@cawes prosim ta mne tiez nevedia na nic prist..gynekologicka mi nikdy nic poriadne nepredpise bo moc ma neberie vazne a veta mozno to mate v hlave ma vytaca do vyvrtky..sak asi ked cikam kazdych 5 minut, reze to a pali to tak urcite to nie je o hlave kristepane..furt len nejake chujoviny na mykozu pritom zapal nie je o mykoze ale hlavne o bakteriach kedze hned nasledne mam vzdy zapal aj mocaku..xkrat som jej to povedala..uz mi lezu ti doktori na nervy..oni si myslia uz o mne ze som blazon..a kto ti na to prisiel? Ja uz neviem kde este sa mam ist vysetrit

elenka74
2. aug 2021

Ja som mala tiež dlhodobejšie problémy a prišla som na to, že je to vďaka používaniu intímiek. Ako som ich prestala používať, som v poriadku.

autor
2. aug 2021

@zdenka11081983 mrle? nemyslim si ze mrle sposobuju zapal mocovych ciest 🤔🤔😳😳😳 to som este nepocula 🙄

zuzka10175
2. aug 2021

napíš mi do IP, pošlem ti link na test, ktorý ti môže pomôcť nájsť príčinu tvojich opakujúcich sa problémov...

cawes
2. aug 2021

Povedz lekarke nech ti spravi odber na ureoplasmu. Ja som menila lekara kedze kazdy si myslel ze som mimo. A ten posledny nato prisiel. Samozrejme mi odobrali maternicu ale mam sväty klud.

engel76
2. aug 2021

Imunolog, gastroenterolog. Mozna aj celiakia, alergia na mliecnu bielkovinu...
Ked urovaxom nic moc, treba patrat dalej.
Utipro plus 15 dnova kura nepomohla?
Ono ani s probiotikami to netreba az tak prehanat.

katitika
2. aug 2021

Ahoj, kedze si vyskusala vsetko mozne tak pravdepodobne aj toto - ale nespominas to priamo tak pre istotu napisem. Taktiez som mala gynekologicke problemy bakterialnejo povodu, doktor mi predpisal antibiotika presne nato urcene (Dalacin V 2%). Prve dni velmi stipali az som takmer v noci nespala avsak pekne zabrali a konecne ma zbavili neprijemnosti. Potom este tyzden probiotika (gynoflor) a malo to pre mna super ucinok.

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
2. aug 2021

@cawes uz mi robili testy na vsetko chlamydie, ureoplazma, mykoplaza..vsetko negativne, zuadne prenosne choroby nic 🤷‍♀️

autor
2. aug 2021

@engel76 u gastroenterologa som este nebola..potrebujem ziadanku od obvodneho? Uz ma napadlo ci mi to aj nejake jedlo nerobi a rozmyslam ze si dam spravit aj rozsireny test intolerancie

autor
2. aug 2021

@katitika len ked moja gynekologicka mi nechce nic predpisat..bo sa snazime aj o babo a ze aj kvoli ivf procesom som jej gynoflor niekolkokrat spomenula a nic..nereaguje na to 😔 ona si o mne mysli zemi uz sibe a ze to mam v hlave..no nemam..na 100% to tam neni ok a odbije ma vetou mate to chronicke..ale ako teda si to mam dat dokopy??? 😠😠 taki lekari 😡

katitika
2. aug 2021

Takto reagoval moj predchadzajuci gynekolog, vraj takychto problemov este budem mat kopu a ze mozem byt rada ze mi to prislo az takto neskoro. Nespravil mi ani stery, ani ziadne testy. Preto je to uz byvaly gynekolog 🙂

autor
2. aug 2021

@katitika sak uz hladam daco nove mna toto vie strasne nasr..t..bo dlhodobo sa s tym trapim a ona s tym nic nerobi..urobi stery avyjdu velakrat negativne ale vobec nehlada dalsie priciny preco mi je tak..to ma vytaca aby ja som si po nete hladala co sakra mi je a ako to liecit..otras dnesna doba mediciny

katitika
2. aug 2021

Je to strasne, na pristupe doktora velmi zalezi. Nikdy som si to tak neuvedomovala pokial som nezacala mat zdravotne problemy ale je to ciste zufalstvo ked mate problemy a ten co by mal byt najviac napomocni sa nesnazi vam pomoct :(

engel76
2. aug 2021

Treba vymenny listok. Gastroenterolog aj imunolog. Bud nech da gynekolog alebo obvodny lekar

luccija
2. aug 2021

Bola si u urológa?ja som to mávala často zápaly močových ciest a pošvy obvodná mi dala ATB o pár dní znova po každom zápale močového mechúra sa má robiť kontrolný test moču či je baktéria preč.U mňa tak nebolo a do pár dní znova zápal väčšinou e colli...takže určite zobrať cievkovanim moc u urológa a liečiť sa tam dostala som iné ATB a odvtedy pokoj mala som to opakovane asi 3x
Nenosit tangá nohavičky, iba bavlnené...veľa vody.probiotika do pošvy aj celkovo ústne.

andrea_ff
2. aug 2021

Este skus latkove vlozky pouzivat.

sarahhh1
2. aug 2021

Ja som mala posledný rok rovnaké problémy stále zápaly už som bola z toho zúfalá potom som začala krvácať raz mimo cyklu gynekológ povedal po vyšetrení že to sa niekedy stáva ale problémy nekončili stále ďalšie zápaly a potom som dostala zlého tušáka objednala som sa na preventívku a zaplatila si lepší cytologicky ster a diagnóza rakovina krčka maternice pritom chodím pravidelne na prehliadky. Verím že to nebude tvoj pripad ale nenechaj sa odbiť aby to ozaj nebolo niečo vážne.

zuzubb007
2. aug 2021

Nenosis tanga, brazilky alebo tak? Z toho su brutalne problemy, len babkovske a len 100 % bavlna