Obezita a snažilkovanie

katuska1011
26. apr 2015

Ahojte s partnerom sa pokusame o babatko uz cca 10 mesiacov. Citala som všelijaké diskusie ale ked ja mam pocit,že veľa žien co ma 70 kg si o sebe mysli,že je obezna. Bohužiaľ ja patrim medzi tie skutočne obezne ženy. Pred dvoma mesiacmi som sa rozhodla so svojou vahou bojovať. Mala som 111,8 dnes 96,6 a stále chudnem. Mam aj svoj vek 32 a snahu ostať tehotna. Rada by som chcela vedieť vaše skúsenosti rady atd ...

mirkapp
26. apr 2015

aku mas vysku? ja mam 172cm/teraz 87 kg.. snazit sa zacneme v maji tiez som dufala ze este cosi schudnem kedze mam 10kg viac ako je moje minimum ake som kedy dosiahla :(

vierocka888
26. apr 2015

@katuska1011 ja som na tom podobne ako ty. Meriam 183cm pri podobnej váhe. Gratulujem, krásny výsledok za tak krátky čas. Ako si to dosiahla? My sa tiež už dlhšie snažíme a nič... Tiež mám pocit že je to kvôli váhe...

katuska1011
autor
26. apr 2015

Som nízka mam 164 cm

katuska1011
autor
26. apr 2015

S tým chudnutím je to tak, že chodim do Naturhausu. Nevedela som zo začiatku ake je to tam drahé, ale moja dietologička je veľmi milá prijemná a chápavá. Chodievam tam každé 2 týždne a cenovo ma to teraz vyslo 13 eur na tie 2 týždne co sa dá. Odmietla som tie ich čaje a pudingy a tyčinky, zasadne si kúpim len nejaké tie pripravky na podporu na odvodnenie spalovanie tukov nič viac. Sama som jej povedala, že sú predražený a že sa dajú kúpiť lacnejšie potraviny ako u nich. Suhlasila so mnou. Napr puding si kupujem sojovy alpro , ktorý vide cca 0,80 centov a je výborný ked uz mam chuť na sladké. Alebo mi zakazovali ryzu a ja som jej povedala mne robí dobre a budem ju jest. Nemala námietky. Dôležité je, že ju jem len na obed vecera len masko zelenina jogurt tvaroh atd... Aj sama som prišla nato co a ako môžem co mi robí dobre a co nie. Každý sme predsa iný. Občas vsetko porusim asi ako každý 😃. A pecivo si dam len na raňajky. Nemala problém dat mi všelijaké rady ake mäso jest, ktorú zeleninu, ryby atd. Co majú tzv narazove diéty prisposobujem si recepty podľa seba. Nemam rada veľa korenia, tak si napr baklazan opečiem a následne rozmixujem a mam pyré, k tomu grilovane masko či rybu a je... Treba pri vareni aj trochu fantazie a obmieňať ju, aby nesla hore krkom

civediamo
26. apr 2015

@katuska1011
@vierocka888 Babulky ja teraz čakam 3 babo a vahu som mala tak cca pri každom otehotnení 90-95 kg.meriam 172.takže nebojte sa,my sme sa o prve velmi snažili,a čim viac sme to chceli tym sme boli sklamanejší ked som každy mesiac dostala,,ale asi je to ozaj aj v hlave,presťahovali sme sa,mali sme kopec starosti okolo toho a vobec nebol čas myslieť na "plodenie" a ja som ten tyžden otehotnela,,,pri druhej,uplne neplanovane 5dni pred začatím men .už neprišla ;) a teraz sme mali bujarú silvestrovsku oslavu a hups a to sme už ani nechceli,takže tak moje,,vela snažiliek vám potvrdí,že ked sa prestali snažiť,alebo na dovolenke sa to proste stalo,,,držim vám palce ;)

civediamo
26. apr 2015

Inak ja som pri 90-dňovej diete,čo je hlavne o zmene stravy dala dole za 3 mesiace 15kíl,,ale treba sa jej držať presne,,mate tu aj skupinu taku a na stiahnutie je knižka na nete stači si ju vytlačiť 🙂

mimla
26. apr 2015

Niečo na tom bude, ja som druhý krát otehtnela krátko na to, čo som s eufóriou zistila, že konečne zapnem rifle z pred pôrodu. Ja som schudla tak, že sa mi znížil stres. Predtým sme riešili, predaj a kúpu domu, sťahovanie, rekonštrukciu (to riešime stále, ale už to nieje také horúce). Nasťahovala som sa do nášho domu po pol roku, čo sme prespávali u mami na rozťahovacom gauči. Bolo to obdobie, kedy som bola na prášky z nervov. Akonáhle sme sa presťahovali, mne sa v mozgu vypol stres a je to o dosť lepšie, kilá išli dolu akoby samé. Tiež si varím sama, jem trikrát denne, jedno z jedál je varené, ostané často nie. Takže u mňa bol asi ten hlavný faktor neplodnosti aj nadváhy stres.

zvedavka13
27. apr 2015

ja som otehotnela na prvý krát s váhou 85 kg.

zuzkasu
4. máj 2015

AHoj ja sa tiež snažim o tehu mam nadvahu dost velku az sa sem hambím pisat. aj pri druhom tehu som zacinala s 100 kg ale cele tehu bolo v poriadku aj porod, teraz chceme tretie babo vaha ja vyssia ale verím že to dáme, nemám ziadne zdrav. problemy nastastie. Meriam 180 cm je ma proste kus 😀 Gyndoska mi povedala že aj večšie kusy to zvládlli tak uvidíme😀 držím palce