Opakovaná mykóza

alexka50
26. jan 2019

Ahojte, viete mi niekto poradit, som po 2 potratoch, odvtedy sa mi kazdy cyklus objavuje svrbenie, bud sa mi to objavi hned po menstruacii, alebo pri ovulke, uz som vyskusala Canesten krem aj tabletku, rovnako aj od DR tabletky aj mast, no na dalsi mesiac je to tu opat, vyhybam sa sladkemu, intimna hygiena len cistou vodou, momentalne sa chceme opat zacat snazit o babatko a toto mi to vsetko len zneprijemnuje, co vam pomaha ? dakujem

satanca
26. jan 2019

@alexka50 Užívaj dlhodobo kvalitné probiotiká a wobenzym. Na zlepšenie bakteriálnej rovnováhy v tele a zlepšenie imunity. A pred menzesom je to "normalka" lebo sa mení pH v pošve a aj krv je sladká - raj pre kvasinky.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanaokasova
26. jan 2019

Mne pomáhajú vyplachy Rosalgin... Inak aj rada alexa50 je super...

katren
26. jan 2019

@alexka50 nech sa prelieci aj manzel...ja som tak chytala od neho....seba som preliecila a potom po 2-3 milovaniach som bola spat...

steffi50
27. jan 2019

@veronika4495 a ako dlho si ho pouzivala a neovplyvnuje snazenie sa, pripadne moze sa v tehotenstve ?

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
steffi50
27. jan 2019

@veronika4495 dakujem, objednala som si to, nakolko stale mam problem so svrbenim a podla DR je vsetko v poriadku, a chcem sa zacat snazit, tak chcem aby bolo vsetko ok

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada91
29. jan 2019

skus uzivat candistop je veľmi dobry

lula3108
28. feb 2019

skus sa gynekologa spytat na laser. Ja to prave podstupujem, bola som uz na dvoch sedeniach, treba mat tri. V podstate ti to vypali tie poskodene bunky a obnovia sa ti uz nove, ktore budu odolnejsie. Ked mas uz raz poskodene bunky tak sa ti to stale vracia. Ja som mala chronicky zapal a kvoli tomu som aj potratila, potom som mala antibiotika, zabrali asi na mesiac a znova sa mi to vratilo. Takze gynekolog mi odporucil toto, vela zenam to uz pomohlo takze dufam, ze to bude uz potom v poriadku