Opakujúce sa mykózy

26. feb 2023

ahojte

mam problem s vracajucimi sa mykozami. bola som s tym aj u gynekologa dal mi na to tabletku zabrala na mesiac ani to mozno nie, potom som sa preliecía tabletami z lekarne. preslo mi to na niekolko mesiacov. pred nedavnom sa to zasa vratilo zasa som sa preliecila a teraz po menstruacii s ami vratila znova a velmi silna, neprijemna, ledva chodim. uz mam kupene aj tablety no kym mi tie zaberu a aj sa bojim ze vobec. a nerada by som a y sa to znova vratilo velmi mi to zneprijemnuje zivot. co pomohlo vam?

lenuska9999
26. feb 2023

Užívaš nejaké lieky ? Môže to byť aj z antibiotík atď. Treba nosiť aj kvalitné bavlnené spodné prádlo, žiadne umeliny. A ešte mi napadlo nemáš náhodou nuvaring? Ja som mala podobný problém keď som mala ten antikoncepčný krúžok

abriela
26. feb 2023

Skus vylučiť (alebo obmedziť) zo stravy sacharidy, sladkosti, pi acidko, resp. užívaj probiotika - možno to pomože

kik2022
26. feb 2023

Mne pomohli tieto probiotiká a už mám asi 2 roky pokoj. Bála som sa kúpiť si ich, lebo boli dosť drahé, ale oplatilo sa. A samozrejme treba obmedziť sladké, aj to na to škodí.

angelous1991
26. feb 2023

Máš partnera čo sa tiež preliecil?

autor
26. feb 2023

@lenuska9999 uzivam len hak ale mykozy som mala taktoez pred hak
@kik2022 urcite im dam sancu dakujem krasne
@angelous1991 ano, partner sa prelieci vzdy so mnou

helen_167
17. mar 2023

Mne pomohol peter petransky, venuje sa zdraviu a som rada ze som sa k nemu dopracovala, škoda ze nie skôr, mykozy, nekonečné zápaly, infekcie,časté chodenie k lekárovi, ale už teraz viem ze žiadne cukry, skus kuk Paraprotex super produkt má plesne, baktérie ale obrat sa na neho, želám skoro uzdravenie 🙏