Po sexe vždy zápal močovej rúry

9. aug 2022

Ahojte, mam 2 roky staleho partnera, vymenila som uz 2 urologov, nik mi nevie pomoct. Ako ste sa z toho dostali ? Myslim z opakujucich uroinfektov.

Skusila som: Urovaxom, blokurimu, pijem zihlavovy, praslickovy a ine uro caje, sprcha pred a po, probiotika, probiotika vaginalne, sprchovy ph, brusnice…NIC, ale fakt NIC za tie 2 roky nepomohlo. Stale po styku ma zacne palit a stipat pri moceni, a bud vyjde z mocu ecoli alebo z vyteru z rury eteroccocus feacalis. Bojim sa ze to nastrbi vztah😞 planujeme rodinku, ale nemozem brat ATB kazdy druhy mesiac :( Mam polyp na maternici. Citala som uz podobne diskusie, kde bol spomenuty polyp, ale gyn trvdi, ze to isto nebude tym. Dakujem za kazdu pomoc 🙏

ms_green
9. aug 2022

Základná otázka, píšeš o tom, že si sa preliečila ty. Tvoj partner čo?

qwert87
9. aug 2022

Určite aj tvoj partner nech ide k lekárovi. Ty sa môžeš liečiť koľko chceš, ak je on príčina tvojho problému.

autor
9. aug 2022

@ms_green partnera nikdy neliecili, jeho urolog mu urobil jedine testy na pohl bakterie tie mal negat, to mam aj ja. Poprosila som ho aby zmenil lekara a aby mu urobili bezny vyter na bezne bakterie a kultivaciz mocu.

biankaaaa
9. aug 2022

Vycikať sa pred aj po a preliečiť partnera

gabika128
9. aug 2022

Odporúča sa hneď po styku ísť na záchod a vymočiť sa. Prúd moču by mal byť silný aby pripadne baktérie splachol, dopomôže pri tom si stlačiť pod bruško, utieranie smerom odpredu dozadu je myslím samozrejmosť. Skúsiť aj preliečiť partnera.

autor
9. aug 2022

@biankaaaa chodim na wc vzdy hned po styku, no pravda ze ak sa stane ze mi netreba je to velmi zle

evivb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzi0911
10. aug 2022

Musí sa aj partner preliecit,inak to bude stále

blankaj
10. aug 2022

Robíte aj anal ? Nehnevaj sa, ale opakovane e coli nie je ok. Partner je cistotny ? Nevyzerá to tak, alebo máte praktiky, ktoré ti neprospievaju. Ty môžeš byť čistá ako ľalia ale tvoj e coli partner ta vedie k chronicite...

autor
10. aug 2022

@evivb dakujem poslem ho na vyter, ale co ak mu nic nevyjde z coho to potom je?

autor
10. aug 2022

@blankaj nie to nie samozrejme, ecoli len 3 krat cca som mala ale enterokoka stale :( neviem sa ho zbavit fakt uz tolko atb co ja som pobrala🥲

evivb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
10. aug 2022

@evivb ano biopron beriem, aj gyntimu som skusala a aj blokurimu skusam uz 2 mes🙂 dakujem dufan ze po jeho kultivacii uz bude dobre, dost ma to depta baby 😞

evivb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anastaziamala
10. aug 2022

Odporúčam urobiť testy na ureaplazmy a mykoplazmy

autor
10. aug 2022

@anastaziamala to mame obaja negat

olafienko
10. aug 2022

Ja som toto mala kym som brala hormonalnu antikoncepciu, fakt skoro po kazdom sexe hned zapal mocovych😖

autor
10. aug 2022

@olafienko ja neberiem

anastaziamala
11. aug 2022

Ak si toto všetko vyskúšala tak by som skúsila alternatívnu liečbu, ja som si tak vyliečila tiež zápaly močových ciest a to som ich mala aj 2x za mesiac, bola mi zistená aj ureaplazma. Avšak liečba je dlhodobá, mne trvala vyše roka.