Po tabletke Apreg mi mešká menštruácia

27. júl 2023

Ahojte, 8.7 som pouzila tabletku apreg cca 18 hodin po nechcem povedat nechranenom sexe, mali sme kondom ale bolo to take, povedzme pod vplyvom tak som si dala tabletku pretoze mi aplikacia ukazovala v ten den ovulaciu tak som sa zlakla. Viem ze tie aplikacie niesu presne, navyse som minulu menstruaciu dostala az na 37 den. Niekedy to je 24, 28 a 30 den. No po asi 5 dnoch po uziti tabletky som zacala krvacat. Trvalo to asi 1 den a potom 1-2 dni len take slabe spinenie. Teraz to je myslim 33 den cyklu a menstruacia nikde. Robila som si test jeden vcera a jeden dnes rano obidva negativne. Mam vsetky priznaky ktore mam pred cyklom - vacsie prsia, obcas ma boli brucho som unavena. Ak vysiel test negativny (3 tyzdne po styku) tak uz sa nemusim obavat tehotenstva a mam ratat ze mam len porozhadzovany cyklus z tej tabletky alebo ako to mam brat. Mate nejake skusenosti? Tabletka sa volala apreg

cookie29
27. júl 2023

Pribalovy letak:

Vedlajsie ucinky:
Veľmi časté (môžu postihovať viac ako 1 z 10 osôb):

Nepravidelné krvácanie do najbližšej menštruácie

Časté (môžu postihovať menej ako 1 z 10 osôb):

Vaše krvácanie môže byť odlišné. Väčšina žien bude mať normálne krvácanie v očakávanom čase, ale niektoré ho môžu mať neskôr alebo skôr ako zvyčajne. Až do nasledujúcej menštruácie sa môže u vás vyskytnúť tiež nepravidelné krvácanie alebo špinenie. Keď vám menštruácia mešká viac ako 5 dní alebo je nezvyčajne slabá alebo nezvyčajne silná, skontaktujte sa čo najskôr so svojím lekárom.