Počas menštruácie iba hnedý výtok

2. nov 2023

Ahojte baby už normálnu menštruáciu som mala naposledy 23.7 odvtedy mávam iba 4 dní hnede spinenie neviete mi poradiť že prečo? Ja som už stoho zúfalá nerozumiem tomu zmenila som aj gynekológa chodím tam asi každý týždeň mám bolesti v podbrušku v pravom vaječníku a neprechádza to aj prsia ma bolia.

xsimonkax
2. nov 2023

Cysta?

bublinka1426
2. nov 2023

sono ti nerobil?

autor
2. nov 2023

@bublinka1426 dnes mi robila sono a nič tam nieje vidno takže ja už neviem konečne som sa doziadala vyšetrení krv a robila mi stery

autor
2. nov 2023

@xsimonkax neviem nič tam nieje vidno na sono tak sa pýtam či ste nemali niečo podobne.

macik166
2. nov 2023

Koľko máš rokov? Nie si v prechode?

autor
2. nov 2023

@macik166 ja mám 33 to asi prechod nieje.

katica06
2. nov 2023

Ja som to mala v cca 38 , vyšetrili má, brali aj krv, mne dr potvrdil prechod

lapersefona
2. nov 2023

Nemáš nízku váhu alebo veľký stres, nie si vycerpana? Alebo su v nerovnovahe hormony

Ak by to bola hormonálna problematika skus uzivat wild yam

autor
2. nov 2023

@lapersefona stres áno aj vycerpana to mám z práce dosť. A aj psychika je dosť natom biedne keďže som tam stále. Magnézium si dám každé ráno. Vyskúšam to za vyskúšanie nič nedám.

autor
2. nov 2023

@katica06 dosť skoro prechod.

katica06
2. nov 2023

Človek si nenavyberá, postupne sa u mňa objavili aj ďalšie príznaky, dr mi povedal že mal aj ďalšie pacientky tridsiatničky

autor
2. nov 2023

@katica06 tak to nie nevybera.Aké ďalšie príznaky?

lapersefona
2. nov 2023

@katica06 ja sa skromne domnievam ze keď do prechodu prichádzajú tridiatnicky ze za to moze Hak ktoru začínajú užívať uz od 14 a gyn do toho tiez podnecujú zeny. Alebo životný štýl ta uponáhľana doba co zijeme

selena_luna
2. nov 2023

@lapersefona to vobec nie je pravda.moja mama sa tiez dostala do velmi skoreho prechodu a nikdy ziadnu hak nebrala. A teda jej zivotny styl nebol taky hekticky a narocny ako zivot jej mamy. Proste sa to stava.

katica06
2. nov 2023

Vypadávanie vlasov, návaly, potenie, nespavosť

katica06
2. nov 2023

@lapersefona u koho ako, ja som užívala hak od 23do 27r, stresu bolo viac nie kvôli práci ale vážne chorému dieťaťu

autor
2. nov 2023

@katica06 tak to je mi veľmi ľúto.Dufam že už je dieťatko zdravé🙏.

lapersefona
2. nov 2023

@selena_luna nehovorím ze iba hak za to moze ale začínam ju z toho upidoxtievat lebo dlhodobé zasahovanie do ženských cyklov sa skôr meskor v nejakej oblasti ukaze

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
selena_luna
3. nov 2023

@lapersefona ako v minulosti deje sa to aj dnes, nevidela by som za tym ani hak, ani dnesnu dobu. To je ako tvrdit ze kedze berieme ibuprofen, zomierame na rakoviny, alebo obdobne vyhlasenia, lebo aj to je vyrazne zasahovanie do chemickych procesov v tele. Treba odlisit nase pocity a dojmy od overenych faktov a lekarskych studii.

lapersefona
3. nov 2023

@selena_luna isteže sa to dialo aj predtým ale hak je veľký zásah do organizmu a nici postupne plodnost zeny preto aj ta stupajuca znizena plodnost
Hak je velky biznis a preto nie je velmi v zaujme robit vedecje studie o ich vplyve ale skusennosti zien aj stačia na to aby sam clovek rozhodol co je spravne pre telo.