Pocit hrče v krku

frenkiss
13. júl 2015

Ahojte mamičky, budúce mamičky.
Chcem sa opýtať, mala ste niektorá tento problém. Už 5 dní mam pocit, že mam niečo v krku, dosť je to neprijemne, aj pri prehltávaní to citím. Nebolí to, len mam pocit akoby ma niekto dusil.
Dnes som si kupila magnezium, a v lekarni mi povedala či niesom tehotná. Zrobila som si test a test ukazuje, že nie. Ďakujem za názory.

martizv
8. máj 2021

@arabela55 tak toto si už nepamätám čo presne to bolo.

valiaaa
8. máj 2021

@arabela55 Pisala som sem pred 6timi rokmi.. uz nepamätam, ale moze byt, ze som vtedy dost dlho riesila stitnu, pretoze ma dr. nevedel spravne nastavit.. hodnoty lietali z extremu do extremu.. nakoniec ma dobre nastavila jedna gynekologicka a odvtedy ju mam ok, aj hrca v krku zmizla

arabela55
8. máj 2021

@valiaaa jaaaj že pomohli lieky od gynekologička, ja som mala vyšetrení štítnu tak výsledky že super ale mám tu hrču v krku stále aj sťažene dýchanie

arabela55
17. máj 2021

@uzanka16 Ahoj a kloktanie šalviového čaju pomohlo, už nemáš problémy. A mala si problémy s prehltaním tiež a taka guča v krku?☹

uzanka16
18. máj 2021

@arabela55 mne pomohlo ale to som kloktala každý deň niekoľko mesiacov.

lusiafofo
29. apr 2024

@frenkiss ahoj čo ti pomohlo prosím ta

lusiafofo
29. apr 2024

@arabela55 aké lieky ti pomohli

arabela55
29. apr 2024

@lusiafofo ahoj, doteraz mi nič tak nepomohlo na to prehltanie, chronická gastrotída, reflux beriem helicid , kinito a gastrotuss po jedle ale veľmi nepomáha☹

lusiafofo
2. máj 2024

@arabela55 a ako si dostala tu chronickú gastrotidu

arabela55
3. máj 2024

@lusiafofo po covide som išla na gastro vyšetrenie s hadičkou a tam mi ju zistili