Pomohol vám Prednison?

barbora1985
4. sep 2014

Ahojte snazilky, pred dva a pol mesiacom mi zistili protilatky proti spermiam a nasadili mi Prednison na preliecenie
Chcem sa spytat ci niektorej z vas tato liecba zabrala.Dakujem

lucy125
5. sep 2014

Ahoj,mne Prednison zabral,ale ja som mala maternicu iunnu voči embryjkam a Prednison je akoby zneutralizoval a embryjka sa do nej zaborili,takže mne pomohol len Prednison 🙂 držim palce.

barbora1985
autor
5. sep 2014

Jeee neuveríš ako si ma potešila 🙂 konečne niekto a hneď pozitivne... Ďakujem už tie dva tyzdne vydržím z úsmevom

lucy125
5. sep 2014

@barbora1985 aj ja som sa bala tých tabletiek po prečitani pribaloveho letáku,ja som uživala 1x denne 5mg asi 5týždov pred vkladom embryjok a potom ešte do 11tt ale náš maly zazrak má teraz skoro 28.mes. 🙂

veeeron
6. okt 2014

@barbora1985 ahoj no ja som ho užívala ..mám presne ten istý problém ako ty....lenže mne povedala dr. v centre že pocas užívania sa mozme aj pokusat o mimco ...lenze docitala som sa ze sa nesmie...tak teraz idem na preventívku a spytam sa mojej dr. či by mi ho znova mohla predpísať...s tým že jednoducho styk bude po celú dobu chránený

sarin
14. okt 2014

@barbora1985 ahoj aj ja som beala prednison 🙂 a uz sme v polke tehu...
@lucy125 mozem sa spytat dokedy si brala ten prednison?

sarin
14. okt 2014

@veeeron po 8 tyzdnoch mozte cez ovulaciu na plno.. 🙂

lucy125
14. okt 2014

@sarin 5t pred vkladom KET a potom do 11t a vysadit som musela az ked mi v CAR kazali aj to postupne,nie hned naraz.

lennulik1
14. okt 2014

@barbora1985 ahoj, ja som absolvovala 7x umele oplodnenie (3xIU, 1xIVF, 3xKET) vsetko bez Prednisonu a vzdy negativny vysledok. Pri 4.KETe mi skusili dat Prednison (podotykam, ze ziadne zdrav. problemy mi nezistili) a cuduj sa svete, v postielke nam spinka uz takmer rocny chlapcek 🙂 takze ja predpokladam, ze mozem byt vdacna prave Prednisonu, pretoze ziadne lieky mi nemenili v porovnani s tymi predoslymi oplodneniami, len doplnili ten Prednison 🙂
jo, a brala som ho cca do 15tt. tiez som citala pribalovy letak a nepacilo sa mi, co som sa docitala, ale vedela som, ze lekari su studovani a vedia, preco a aky liek predpisuju, tak som im verila. a vyplatilo sa 🙂
drzim palce

barbora1985
autor
15. okt 2014

ďakujem, uvidime zacala som vcera brat liekny na stimulaciu pred IUI tak uvidime co z toho bude 🙂

veronikonv
15. okt 2014

ja mam vdaka Prednisonu krasne dvojicky🙂

bubinko1506
15. okt 2014

ja budem musiet brat prednison tiez, a ked teraz citam vase pozitivne reakcie, sa mi hned zlepsila nalada a verim, ze nam to vyjde na prvykrat 🙂

veeeron
15. okt 2014

@sarin čiže tebe tiež pomohol ? brala si ho 5mg denne a po celú dobu si mala styk chránený a až po doužívaní ste šli naplno a podarilo sa hned?

sarin
15. okt 2014

@veeeron 8 tyzfnov chraneny a potom len v plodne dni na 4ty krat sa zadarilo..

vladko884477
15. sep 2020

@barbora1985 ak by niekto mal zaujem mam na predaj prednison 20mg...cena 5e krabicka