Poznáte niekto Lutenyl?

lejduska
26. okt 2011

ahojte, poznáte niekto tabletky lutenyl? doktor mi ich dal na privolanie ms a v podstate aj na úpravu cyklu, chcem vedieť či mi naozaj vedia cyklus upraviť, ako dlho ste ich užívali? privítam všetky informácie. Lieky som už vybrala a mala som dostať ms no zatiaľ nič, mám na to ešte pár dní, preto sa pýtam na vaše skúsenosti. dakujeeeem

kamila.k.
26. okt 2011

@lejduska ahoj. mne ho predpisali pred dovolenkou na oddialenie menstruacie. Ale nebrala som ho nakoniec. Su to umele hormony a moj svagor lekarnik ma od toho odhovoril, lebo to ma vela vedlajsich ucinkov (aj velmi zavazne) a rozhadzalo by mi to cely cyklus...
Inak co sa tíka úpravy cyklu, tak su aj ine moznosti...skus kliknut na lpp.sk
pekny den 🙂

lorry
4. dec 2011

ahojte nedostvam menzes lebo mam pco len s injekciou, chcela som sa spytat kedy sa ma zacat uzivat musim krvacat alebo ako to je ? je mozne ze sa mi upravy menzes ked mam pco ? brala som duphaston, ale mala som z neho alergiu na tvari zihlavku.

alchemilkazltozelena
28. jún 2013

baby potrebujem surne radu, ktore ste brali LUTENYL, mali ste zvysenu BT? ja som 26DC a mam 37,2 co je u mna uplne neobvykle...neviem ci to nesposobuje len ten lutenyl a ze zbytocne nadeje si robim ze to mohlo tentokrat vyjst, myslim tehotenstvo....zajtra mam zobrat poslednu tabletku lutenylu....prosim ozvite sa niketo....mavam 29 dnove cykly, cize v pondelok by som mala dostat mrchu...dakujem za akekolvek reakcie...

erzebeta
15. feb 2014

Ahoj dúfam , že nie lebo mojej dcére 16 ročnej to napísal lekár kvôli menštruačným bolestiam. Zatiaľ je všetko v poriadku nemáme žiadne problémy a berie to už pol roka .

sisi12345
15. feb 2014

dcera brala lutenyl na upravu menzesu, vobec nezabrali a mala vedlajsie ucinky, dr musela dat ine a tie jej hned pomhli.