Prolaps pošvovej steny - maternice

malickycervik
1. jún 2021

ahojte, absolvovala ste niektorá operáciu pri prolapse maternice alebo posvovej steny ? ak ano tak prosim vas aku, tu co prepláca poisťovňa alebo tu laparoskopicku .
Mozete mi o tom viac napisat. Ci ste mali nejake komplikácie po operácii a podobne . Aka bola cena a kde vam to robili . dakujem velmi moc .

chelsinda
1. jún 2021

Neodpoviem priamo na otazku, ale skusala si na prolaps gynolaser? Ja mam s nim dobre skusenosti.

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chelsinda
2. jún 2021

@bigdream mala som po 2. porode mohutnu cystorektokelu, co je vlastne prolaps.

hipuska
5. jún 2021

Aj mňa to zaujíma

domiij
10. okt 2021

@chelsinda a spravilo sa to ? Alebo ako si to riešila prosim ?

chelsinda
13. okt 2021

@domiij Bola som na gynolaser asi 3x a pomohlo mi to. Nie je to ako predtym, ale omnoho lepsie.

lucka1222
1. nov 2021

ahoj, ja som pol roka po operácii prolapsu

malickycervik
autor
1. nov 2021

@lucka1222 ahoj a ako ti to robili ? A platila si si to sama ci poisťovňa

domiij
1. nov 2021

@lucka1222 aký typ si mala? Kde si sa nechala prosim operovať? A používali sietku alebo vlastne tkaniva? Dakujem

lucka1222
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka1222
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka1222
3. nov 2021

@malickycervik Neplatila som nič, normálne som mala papier od svojej gynekologičky. Robili mi prednú plastiku s použitím sieťky a teraz nedávno zadnú plastiku. Prvá operácia bola horšia, než som bola fit, trvalo mi to tak mesiac, robili to laparoskopicky. Táto druhá bola vaginálne a cítila som sa fajn už po pár dňoch.

lucka1222
3. nov 2021

@domiij Ako píšem vyššie - najprv som mala laparoskopicky prednú plastiku s použitím sieťky a teraz vaginálne zadnú plastiku.

domiij
3. nov 2021

@lucka1222 a kde si sa nechala operovať prosim ? Necitis už žiadne problémy ?

lucka1222
3. nov 2021

@domiij Napíšem ti do správy, ak chceš.

mimavolar
26. dec 2021

Ahojte, napíšete mi prosím do správy ako sa vôbec dá toto zvladnut? Prečo musí mat žena takéto problémy? Rada behám, cvicim a pravdepodobne mam prolaps maternice, po novom roku sa chystam k dr.. bola som tam mesiac dozadu a nic take mi nepovedala. Az teraz zistujem akysi tlak dole a obcas nieco "vytŕča" tam dole..😔 mam 41 rokov.. bude treba operáciu?

michaelove22
16. feb 2022

@mimavolar prosim Vas mam ten isty problem po porode :( nejak ste sa posunuli? Mozte mi napisat kludne do spravy, dakujem a drzim palce ak este bojujete

lebonka
2. jún 2022

@chelsinda ahoj, pisala som ti spravu