Som 4 mesiace po pôrode a mám strie na bruchu

tatehotna
6. dec 2020

som 4 mesiace po porode a v tehotenstve sa mi spravili strie aj napriek tomu, ze som silnejsia a brucho som uz vacsie mala, ale aj som si ho pravidelne natierala bud olejcekom alebo kremom. Je este nejaka sanca, ze sa ich zbavim nejakym kremom, olejom alebo niecim overenym? Za kazdu radu dakujem 🙏

sissy27
6. dec 2020

@tatehotna nie, nie je. Časom vyblednú a aj si zvykneš.

berry266
6. dec 2020

nezmiznu a nepomôže to žiadny krém alebo olej. postupne vyblednu, ale nezmiznu...

basska_b
7. dec 2020

Ja som tiez rozmýšľala, či im mam nejako pomôcť, ale asi kašlat teda na to. Mne sa urobili v puberte na stehne a rokmi zbeleli, až sú prakticky neviditeľné, vidno ich len na riadnom slnku pod určitým uhlom a asi z 15 cm vzdialenosti oči 😀 tak pohoda

livka283
7. dec 2020

@tatehotna nezmiznú, je to aj geneticky dané, ja som druhé tehu a zabúdam mastiť a nemám ani jednu na bruchu , ani po prvom, ani moja sestra nemá, mám len pár na bokoch z puberty, kočka čo rodila vedľa mňa štíhla , vravela,že mastila vkuse a brucho samá stria , ako píšu, časom vyblednú

anickaaa6aaa
7. dec 2020

Casom vyblednu ale ostanu.. Mam aj ja na bruchu.. Ale zvykla som si.. Kludne aj dvojdielne plavky si dam.. No a? A poznala som dievčinu a tej sa urobili vsade.. Prsia, nohy, ruky, brucho.. 😔

brona235
7. dec 2020

@tatehotna ja som uz vyse 2 roky po 3tom porode. A taketo mam brucho. Nikdy to nezmizne. A to mam este kozu jak supku na teplom mlieku. ( moj brat skonstatoval 😂 )
Uzivaj zdrave babtko a na strie sa vykasli... ja ich mam asi aj na usiach... 😂

alikal
7. dec 2020

ja som nemastila vobec ani po porode a do roka vybledli tak ze su skoro neviditelne. brucho pohoda, prsia mi ostali ale take zjazvene cele, neriesim, manzelovi to nevadi a nikto iny mi ich nevidi. ani to brucho mi skoro nikto nevidi, zien s dokonalym bruchom je straaaasne malo, su len na instagrame a polka z nich este pouziva filtre a neviem co. nehanbi sa 😉

sona96
7. dec 2020

@brona235 prenadherna fotka ❤️

brona235
7. dec 2020

@sona96 dakujem... to sme boli s muzom 5 dni na vylete, a ked sme sa vratili, takto boli 2 dni na mne nalepeni... 😊🥰❤

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatehotna
autor
7. dec 2020

@fidka79
@brona235
@sona96
@alikal
@brona235
@anickaaa6aaa
@livka283
@basska_b
@berry266
@sissy27
dakujem baby, myslela som si to :/ ale ze ci nahodou niektora ste nieco neobjavili 😁 v minulosti v puberte sa mi vytvorili strie na prsiach a teraz to uz nevidiet. Na tom bruchu to snad tiez tak vybledne, ze ich tam ani neuvidim. Nastastie nie som ziadna Miss, ktora by pred tehotenstvom mala krasne brucho, preto mi to az tak “zili netrha”, ale predsa pokial je po celom bruchu kopec strii to zenu zamrzi. Nastastie ma manzel miluje taku aka som, bez rozdielu na to ako vyzeram. Dufam, ze to tak aj do buducnosti ostane 🙂

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz