Som 9 týždňov po sekcii a znovu krvácam

kristinka92
15. jan 2022

ahojte chcem sa spýtať či to je normálne alebo nie?
po sekcií som krvacala tak 3,5tyzdna potom už len take spinenie až nic, po 6tyzdnoch som myslela že som normálne dostala menštruáciu?? hoci kojim. trvala 4dni, normálne taká menštruačná krv mi to prišlo. teraz som 9.tyzden a predvčerom som mala iba take ružové spinenie, včera trosku krvi na vložke zas, dnes tiež.
Na kontrole po 600 nedeli som bola, aj ultrazvukom pozeral že všetko fajn. V pondelok mu chcem znova volať, len dovtedy je to ešte pár dni🙈 Mali ste s niečim takým skúsenosť prosím?

petamich
15. jan 2022

ano je to mozne, tiez som dostala prvu menstruaciu cca. 2.5 mesiaca po porode a kojim 🙂 ono tak 1 z 10 zien ma to stastie, ze popri kojeni nema menstruaciu aj rok (cislo vymyslene pre ilustraciu)

a moze to byt ovulacne spinenie alebo cokolvek - urcite chod dat skontrolovat, ja som bola napr. velmi zasita a narastla mi tam ta "diva" koza v jazve a z toho som spinila 🤷‍♀️ keby koza viem, idem skor na kontrolu (hoc na kontrole po 600N som normalne bola)

janetinka27
15. jan 2022

@kristinka92 mojej sestre sa pri oboch detoch obnovila riadna ms hned 4 tyzdne po porode